Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felsőtestről?

Figyelt kérdés

Kicsit félve tettem a testépítés kategóriába, mert szerintem attól nagyon messze van :) Egy éve kezdtem el edzeni, extrém vékony voltam, az a baj nincs képem előtte milyen volt. Most itthon saját testsúlyos edzéssel próbálkozom, mivel az összes terem zárva, súlyzót meg esélytelen bárhol is találni :) Szerintetek milyen? Érdemes foglalkoznom vele?

[link]


2020. ápr. 15. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen is legyen, érdemes vele foglalkozni. Kezdetnek nem rossz
2020. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tölti be
2020. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Feltettem másik helyre:

[link]

2020. ápr. 15. 11:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Sok zsírt felszedtél, ha nagyon vékony voltál, mindenképp folytasd, ne add fel
2020. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sok a zsír? Pedig nem eszek semmi édességet, pék süteményt, stb. Mit csináljak, hogy lemenjen? Köszi
2020. ápr. 15. 12:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Látod, hogy van azért, nem? Ahhoz képest értettem, hogy nagyon vékony voltál, hogy szedtél azért. Szálkásítani tervezel? Vagy tömeget növelni?
2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bika
2020. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van 1 év után a tested szerintem ha nem vagy sportoló csak simán edzegetsz, úgyhogy érdemes vele foglalkoznod
2020. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SZücsöm ***** válasza:

Ez egy tök átlag felsőtest. Azaz girhesen sovány se vagy túlsúlyos se vagy és izmod is csak annyi van hogy elmondhatod magadról hogy szoktál mozogni és nem szobanövényként tengődsz.


Ha előzőleg extrém vékony voltál akkor mindenféleképpen előre haladás , és csak ez számít. Nem kell feladni lassan de biztosan kell folyamatosan fejlődni ennyi.


Viszont a legfontosabb az ÉTREND. Ha az nincs rendben + az elég folyadék (víz) + pihenés akkor akár tökéletes is lehet az edzésterved mégse fogsz ennél tovább fejlődni(legalábbis nem sokat).

2020. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy ezt még felesleges lenne szálkásítani, nem igaz?


Azért is tettem fel a kérdést, mert úgy érzem, megragadtam ezen a szinten, ennél többet enni nem tudok, de azért jó lenne nagyobb mellizom és vastagabb kezek :) A pihenéssel hadilábon állok, munkám miatt hajnal 3-4 óra között kelek és sokat utazok, emiatt szinte állandóan fáradtnak érzem magam, lehet ezért nem megy több?

2020. ápr. 15. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!