Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, diéta?

Szálkásítás, diéta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tanácsaitokat és ötleteiteket szeretném kérni a szálkásításban. A következő 12 hétben le szeretnék adni 6 kilogrammot hetente maximum fél kilót. A célom az lenne ,hogy ezt a 6 kilót mind zsírból fogyjam ezért is van a heti maximum fél kilós megkötés. A kérdésem az lenne ,hogy működhet úgy a dolog ha csak otthon saját testsúllyal edzenék (jelen helyzetben nem tudok konditerembe menni súlyokat nem szeretnék vásárolni) egész testre és mondjuk heti 5-6 alkalommal. A cél ,hogy minimális izomveszteséggel szabaduljak meg ettől a 6 kilótól. A válaszokat ellőre is köszönöm!

2020. ápr. 21. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem fogyhatsz csak zsírból. A második, hogy súlyok nélkül nem igen tarthatod meg az izmok jó részét. A legjobb súlyok nélkül a street workout de jobb lenne súlyokkal otthon edzeni a szabad súlyos gyakorlatokat. Futás nagyon jó lenne. Én nem tartanám magam a heti fél kilóhoz de súlyzókkal edzenék a helyedben ha van rá pénzem.
2020. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Eleve nem fogyhatsz csak zsírból"


Felejtsük már el ezt a gyúrós társadalomban elterjedt hülyeséget. Még izmot is szedhet fel, miközben zsírt veszít,főleg kezdőként.

2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam le ,hogy azért eléggé kezdő vagyok 4-5 hónapja edzek rendszeresen. 80 kiló vagyok kb 20% körüli tetzsírral ezt szeretném lefaragni 14-15 re. Egy fitt formát szeretnék összedobni nyárra nincsenek nagy elvárásaim.:D Kalóriadeficitben lennék napi 500 kalória mínusz és magas fehérjebevitellel. Csak az edzés lenne kérdés mert utána olvastam de nem találtam egyértelmű választ ,hogy saját testsúlyos edzéssel is meglehet e oldani úgy ,hogy minimális legyen csak az izomveszteség ?
2020. ápr. 22. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint említetted, 4-5 hónapja edzel rendesen, simán fog izmot is felszedni, miközben fogysz majd. Még ennél haladóbb szinten is lehetséges, nemhogy 4-5 hónap edzés után. Megfelelő étrend kell hozzá és edzés.

Ennél a kérdésnél a 2. kommentben leírtam, hogy hogyan állíthatsz össze magadnak étrendet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__104..


A saját testsúlyos edzéssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, nem vagyok jártas benne, de sok információ van ezzel kapcsolatban is a neten,amiből elindulhatsz.

2020. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat! Még jöhetnek válaszok esetleg akinek van tapasztalata saját testsúlyos edzéssel kapcsolatban.
2020. ápr. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!