Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nekem a lábam genetikailag...

Ha nekem a lábam genetikailag a legerősebb akkor kifejezetten jó karom nem lesz naturálban?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömtől megkértem, hogy mérje le a combját neki volt valami 59 centi nekem meg 58. Akkor a karja volt 42 nekem meg 32. Másnak sokkal erősebb a karja a lábához képest mint nekem. Emiatt úgy érzem, hogy nekem sosem lesz naturálban erős karom sajnos.

2020. ápr. 23. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal tud gazdálkodni, amije van.
2020. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de ha nekem a karom a gynegém akkor az sosem lesz olyan jó az biztos?
2020. ápr. 23. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Genetikailag erős láb mit jelent? Mennyivel guggolsz párhuzamra, és húzol?
2020. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogyni/hízni nem lehet célzottan, izomra gyúrni annál inkább. Akkor mi a félelem?


Nekem volt kb. 55-ös combom és 31-es karom néhány éve, mikor kezdtem tömegelni és gyúrni. Most van 65-ös combom és 39-es karom. Na bumm, lehet, hogy neked lesz addigra 68-as combod is. Nincs azzal még semmi baj, az még jól néz ki, legalább nem leszel az a borzalmas piszkafalábú, mint a legtöbb hímnemű. Lobog rajtuk a gatya, mint a zászló. Ha meg még jobban ráállsz a tricepszre, lehet még előbb is jóval nagyobb a karod.

2020. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak azt sem akarom, hogy legyen egy jó combom és egy semmilyen karom mint most van. Nem a combom a baj hanem az, hogy nincs mellé arányos karom. Úgy érzem, hogy a gyengébb testrészem a karom sosem lesz olyan méretű mint kéne mert szarul fejlődik sajnos.
2020. ápr. 23. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
32cm körfogat pici kar, ezen a szinten semmit sem befolyásolnak a genetikai adottságaid. 3 év múlva már gondolkodhatsz azon, milyen edzésprogramozással kell szintre hoznod a karod, ha valóban gyengém fejlődik.
2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!