Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés formától lessz...

Milyen edzés formától lessz ilyen hasam? (kép lent)

Figyelt kérdés

A lényeg:látszódnak a kockák, de mégsem ez a nagyon lapos.


[link]


[link]



2020. ápr. 24. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Amitől kockás lesz a hasad azt úgy hívják hogy DIÉTA. Mellé persze hasazhatsz, bár ha jól diétázol akkor egy idő után fölösleges lesz a hasazás.
2020. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kockékhoz edzeni is kell rá rendesen, meg a genetikádtól is függ, hogy néznek majd ki.
2020. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, ilyen „anime” testalkatom van kb(nem jutott eszembe jobb hasonlat) viszont a kêpen lévő embereknek, inkább „tömzsibb” a testalkata. De igazából az is lehet, hogy túl magas vagyok hozzá, és ők meg 160-165 körül vannak, és azért más a testalkatuk.
2020. ápr. 25. 00:33
 4/5 anonim válasza:

Edzhetsz hasra,de szerintem érdemes az egész felsőtestre edzeni(meg lábra persze XD)

A kockahas mit sem számít egy vékony emberen.

Pl ha Meliodast veszed

Aki elég tömzsi es széles:

Alapvetően a szélességét a hát adja,de genetika is hogy a derekad milyen vastag(testépítesben egyébként a vékony derék jobb)

(A hát a felsőtest V alakját adja, tömzsibbnek tűnsz tőle)

Ha erre gondoltál

Ha arra hogy kijönnek a kockák:

Edzeni kell rá,ugyanúgy nagyobb lesz mint a többi izom, egyszer majd kidudorodik

De ha tényleg "vaskosabb"szeretnél lenni,akkor edzél egész felsőtestre, ne csak hasra

Főleg arra amiktől nagyobbnak tűnsz(Hát,Váll,Csuklyásizom)

2021. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anime💪🏻😆💪🏻😆.
2021. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!