Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mièrt nincs izomlázam edzés után?

Mièrt nincs izomlázam edzés után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4 hétben elkezdtem otthon edzeni főleg fenékre combra, főleg ilye Rubint Rékás meg egyéb edzős videókból ollóztam össze a nekem tetsző gyakorlatokat. Előszőr 20 perceket, most már 45 perceket edzek. Az első két alkalommal iszonyú izomlázam volt, most meg már hiába edzek több mint dupla annyity lábsúllyal is, semmit nem érzek tőle. Ez miért lehet? Edzés közbe nagyon érzem..
2020. ápr. 25. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktad már a terhelést, hiába végzed kicsit nagyobb súllyal, ha csak és kizárólag ugyanazokat a gyakorlatokat csinálod.

Egyébként nem feltétele a fejlődésnek az izomláz, úgyhogy nem baj ez.

2020. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem gyulladt be az izom.
2020. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta a tested a mozgást, ezért nincs, de ez egyáltalán nem baj, nem kell izomláz az izomnövekedéshez.
2020. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál , nekem sincs már szinte soha,és fejlődök szépen.
2020. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam! :)
2020. ápr. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!