Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kokszosok tudnak extrém...

A kokszosok tudnak extrém gyorsan fejlődni?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt, hogy valaki 5 éve naturál. Nyilván ha valaki egy gyenge kúrát tol mondjuk 2 év alatt hozza amit más 5 év alatt naturálban. De ha valaki kegyetlen erős kúrát tol akkor akár fél év alatt is elérheti azt amit más 5 év alatt ha tényleg brutális a kúra? Most nem arra gondolok, hogy olyan leszel mint egy Olympia fizikes bajnok hanem, hogy fél év alatt eléred a naturál maxot egy extrém kúrával. Ez lehetséges lenne? Nem érdekel a maradj naturál duma hanem az elmélet, amúgy én naturál vagyok és tán az is maradok.

2020. ápr. 25. 20:04
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
Eddigi ismereteim alapján egy bizonyos dózisnál nincs értelme többet nyomni, mert egy határ fölött nem vezet több eredményre. A fizikai fejlődés alapja a szervezet alkalmazkodása a külső terheléshez, de ez fél év alatt mindenképpen limitált, még sok gyógyszerrel is. Ráadásul ott a kockázat is, ami túl nagy ahhoz, hogy azért a mondjuk 5-10 százalék pluszért (ezt csak hasraütve mondom) megérje, amit a teljes kipörgetés okozna.
2020. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mondjuk csak tesztoszteron propionáttal valami 2 év. Deha sok más gyógyszer megy mellé akkor a 2 év lecsökken fél évre mintha csak propi menne. Több kockázat de többszörös eredmény. Ez lehetséges?
2020. ápr. 25. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A kox mennyiseg es az ido rovidsege nem valtotik egyenesen aranyosan. Sosem lesz egy kezdo egy durva kuraval olyan mint aki 5 éve edz. Méretben lehet hogy egy viztartaly lesz egy hizik pl 20 kilot. De izomérettség, agy izom kapcsolat, izom formak stb. sosem lesznek olyanok. Nem beszelve a serules veszelyrol. Pl erosodsz, pl felmesz fekvenyomasban 80-rol 130 kilora. De ekkora az izuletek stb. Nem tudnak ilyen gyorsan alkalmazkodni. 100% hogy serules lesz belole.
2020. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy vannak azok a cuccok és mennyiségek, amikkel fél év alatt több izmot tudsz felszedni, mint naturálban valaha is lehetséges lenne. De, hogy maga a komplett forma jobb lesz-e, abban nem vagyok olyan biztos.
2020. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én nem teljesen kezdőre gondoltam hanem olyanra aki ért hozzá és edzett már de nem olyan izmos és szálkás de benne van a dologban csak nem ért el jó eredményt. Neki lehetséges, hogy egy erős kúrával az átlagos sportos pasas testéből superman lesz egy erős kúrától? Köszönöm az eddigi válaszokat mind.
2020. ápr. 26. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Genetika kaja koksz pihenés függő, de lehetséges, az más kérdés lesz e valami bajod annyi cucctól
2020. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted,pedig leírták.Egy felfújt f..s lesz,ilyen rövid idő alatt,semmi több.

Ha a két embert egymáshoz állítod,akkor rögtön észreveszed,miröl van szó.

Nemtom láttál e strandon olyan abnormális formát,amiröl messziröl látszik,hogy nem stimmel.Nagy,meg minden,de olyan ki..t xar ,ormotlan,puffancs.Tele vizzel..

Na ilyen kb.Nem tudom másképp leirni.Ezek azok a 100 kilós arcok,akiknek semmi múltjuk,fogalmuk nincs az edzéshez,de a kokszhoz se értenek semmit,csak tolják.egy ugyanúgy 100 kilós profi,aki kb több,mint 10 éve edz fényévekre van tőle!!Meg sem közeliti..

Erős lesz?Persze.No és?

2020. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!