Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jff Seid 17 éves formáját el...

Jff Seid 17 éves formáját el lehetne érni naturálban?

Figyelt kérdés
Ne azzal foglalkozzunk hogy ő naturál e hanem, hogy ez a forma lehet e naturál még?

2020. ápr. 27. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy képet dobhatnál róla, én nem fogom megkeresni
2020. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 27. 20:17
 3/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a képek küldeni, jó hogy szólsz első.
2020. ápr. 27. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Szárazság oké, de szerintem maga az izomtömeg sok hozzá, bár kidtudja milyen csoda genetikák léteznek, illetve a vállai is eléggé jók :D
2020. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vállai tényleg durvák de a felkarja és a hasa az akár lehet naturál is nem? Olyan felkar és has lehet naturálban szerintem nem? Nekem a melle és a válla ami kérdéses a többi szerintem elérhető naturálban. A kérdés az, hogy nagyszerű genetikával ez hozható vagy ez biztosra vehetően kox?
2020. ápr. 27. 20:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Has, felkar hozhato szerintem
2020. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És így egy az egybe az egész test az már nem vagy nagyon talán igen?
2020. ápr. 27. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyeb kondicioban nem hozhago naturalban
2020. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy ez a csávó ekkor még csak 17 éves :/.. amúgy nem, hiszem és nem azért mert ilyenkor is kokszolt valamit, hanem mert kivételes genetikája van már ezen a képen is
2020. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 SZücsöm ***** válasza:

Greg "doktor" végigvezette már ezt a témát.

Jef Seid ma naturál? Nem valószínű.


17 évesen (a képen) naturál volt? Valószínűleg 99,9% igen. A srácnak konkrétan már 12 éves korában minden izma látszott és nem a kóros soványság miatt. B*sszus még pubertálni se kezdett el de már szálkás volt. 1 évvel később még mindig pubi nélkül még izmosabb a gyerek.


Van a srácról 1 kép 14-15 évesen amikor még birkózott és áll a dobogó legfelső fokán, csak rá kell nézni a második és a harmadik helyezettre hogy lásd mekkora mázlista a srác genetika szempontjából.


Lényegében ha utána nézel hogy mennyit fejlődött 12-17 év között rájössz hogy igen neki simán lehetséges ezt a szintet hoznia naturálban.


De hogy el lehet e érni másnak is naturálban? Ha elég jó genetikával csontozat stb. rendelkezel akkor hosszú évek után talán.


Ha szar genetikád van esélytelen.


Ha pedig olyan mákos vagy mint ez a srác akkor meg se kell magad túlzottan erőltetned(kis költői túlzással).

2020. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!