Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi itt ez a nagy tápkieg...

Mi itt ez a nagy tápkieg ellenesség?

Figyelt kérdés

Valaki kiír egy kérdés a témában egyből jön a minek veszed, átverés, csak drágák húgyozol stb.



Szerintem az ide írogatók háromnegyedének fogalma sincs a dolgokról csak okoskodni és irigykedni járnak ide...


2020. ápr. 27. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak hasznos táp.kiegek, de mint a neve is mondja csak a táplálekot egésziti ki :)
2020. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mik a hasznosak?
2020. ápr. 27. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra: koffein, l-arginin, tejsavó, es kreatin, hisz ettol feszesebb és kerekebbnek tűnök :)
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen táplálék kiegészítőről van szó... De az a nagy helyzet, hogy a testnek van egy izmosodási képessége, ez hosszú idő, kitartó edzés és megfelelő étkezés a lényeg, a legfontosabb. Erről kéne beszélni és kérdezősködni, és ezt kéne híresztelni. Én segítő szándékkal szoktam javasolni, hogy ne vásároljanak fel mindenféle f a x o m snidling-gyökér kivonatot meg anyám kínját, amiről valaki azt állítja hogy nagyon kikutatták és nagyon bikásít. Nem kell naívnak lenni, mindenki pénzből él. A tápanyag jó dolog, a kreatin is hasznos, esetleg még vitamin és ásványianyag, de nálam itt megállna a történet, legfőképpen kezdő szinten.
2020. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Általában akik ilyen választ kapnak, azok kérdéséből is kisüt, hogy nem a tápkiegnél kellene kezdenie... csak ad vele a szarnak egy pofont.
2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én épp rólad gyanítom a kérdésed, hogy alapvető ismereteid sincsenek a témában.
2020. ápr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 honnan veszel ilyen zöldségeket kisbarátom?
2020. ápr. 28. 08:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert már volt kérdés,nem is egyszer.

Meg mert kímélni akarják a pénztárcádat.

És mert a reklámok hatására,az ember elkezd jobban bízni valamiben ,mint amenyire azt megérdemelné.És ez igaz sok más eladásra szánt termékkel,a tv től kezdve egyéb cikkekig bezárólag,hogy az emberek hiszékenységére építenek.Túlzó leírásokat tesznek közzé,nagy,hatásos,hosszantartó,tartós,sok funkciós,prémium..stb,kecsegtető ígéretekkel.

És utána nem igazán jó érzés,amikor azt veszed észre,hogy át lettél b...va.

2020. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ittvagyok. Én elég sűrűn adok negatív választ a tápkieges témákra. Mert a legtöbb embernek alapismeretei sincsenek. Bemegy a gyerek a kondiba és k jól akar kinézni de semmit nem tud úgy alapjáraton csak az van a szoftveren, hogy mekkora bika lesz látva a kokszos, bocsánat tápkieges állatokat extrém izomtömeggel. Ennek a megelőzésére adok negatív választ ezekre mert a test nem a pinipuni tápkiegetől lesz erős, izmos stb. Vannak tápkiegek amig valójában jók pl. vitaminok, nyomelemek, fehérjék, kreatin fajtái. De ezekből a legjobb a természetes, étkezés útján bevitt. Ostobaság hegyek vannak mindenhol a testépítésről meg fogyásról. Lehet lepontozni de engem dühít a gyártók rohadt nagy átverései amivel rántják le a tudatlan srácokról, lányokról a sok pénzt, hogy ettől aztán k jól fogsz kinézni. Nem. Az akaraterőtől, önfegyelemtől, önmegtartóztatástól vagyis nem zabálok mindent ami jól esik. Mellesleg amit én látok, hogy a megalománia és a posztmodern kor hozzátartózója a türelmetlenség, bizalmatlanság az emberekbe. Hamis képek a nagy testépítők mert annyi kémiától a világukat nem tudják persze a reflektorba más a helyzet. Ez a képmutatás.

Ha ezek az alapok megvannak, mellé netán anatómiai tudás is arra lehet építkezni. Nem vagyok a tápkiegek ellen de hányingert tudok kapni mondjuk egy másik galaxis anyagaiból szintetizált hiper zsírégetőtől és társaitól. Szörnyű.

2020. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó,hogy ellenzik a táplálékkiegészítőket,csak ha valakinek sem az edzése sem a kajája nincsen rendben,akkor lóf@.szt nem ér ,hogy veszi tonnaszámra a kiegészítőket .
2020. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!