Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem érzek semmi fáradtsá...

Miért nem érzek semmi fáradtságot tornázás után? (Se izomlázat)

Figyelt kérdés
Támasztott lábas kitörés, ugrásból guggolás és ilyen lábemeleseket csinálok méghozzá nem is keveset. Ezeket csinálom, és nem fáj, nem hatásos. Megmutattam olyannak aki edz, és azt mondja helyesen csinálom. Nem vagyok alapból sportos, bár sztem elég izmos vagyok, úgyhogy nem akarok súlyzóval plusz izmokat építeni, ti mit tanácsolnátok? Szép alak a cél, a formáim rendbe vannak, de van narancsbőröm és lógó bőr a térdem felett.

2020. ápr. 28. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már megszoktad. :)

Én futás után nem vagyok fáradt soha, pedig minden nap 15 kilométert futok.

Talán mégiscsak megpróbálhatnád súlyzóval az edzést.

Attól nem csak izmosabb, hanem feszesebb is leszel.

Sok sikert! :)

2020. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy idő után nem is az ismétlésszámot kell növelni. Erő-állóképesség fejlesztésére szolgál a magas ismétlésszám. Ha még több izmot akarsz pakolni akkor kezdj el plusz súlyt használni. Vagy van egy technika amit én imádok. Pl kitöréseknél a negatív szakaszban tartsd az izomcsoportot állandó feszítés alatt és nagyon lassan végezd el. Közben koncentrálj az erőre amivel feszítesz, ha ezt helyesen csinálod garantáltan izomlázad lesz közben. Én ezt ajánlom mert figyelemreméltó izomerőt ad. Ha ez nem jön be pluszsúly. :)
2020. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!