Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Westside Barbell edzésmódsze...

A Westside Barbell edzésmódszert próbálta már valaki? Naturál sportolónak nem túl kemény?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, próbáltam

alapvetően nem túl kemény, ez attól függ mennyi kiegészítőt raksz te bele

alapvetően nem rossz rendszer habár én inkább egy kicsit másféle "konjugáltat" nyomok már egy ideje

2020. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó, te Max alsótest napot hogy csináltad? Csak guggolás/ felhúzás vagy mehet a kettő egy napon?
2020. ápr. 28. 22:52
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy érted hogy másféle konjugáltat nyomsz?
2020. ápr. 28. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én úgy csinálom hogy heti 4 edzés, abból 3 max effort (s/b/d) és a negyedik napon pedig hetente váltogatom hogy bench de vagy s/b de napot tartok

de ez csak szimplán amiatt mert jobban élvezem a maxolást, személyes preferencia

nem raknám a két alsótest maxot egy napra, akkor már jobban jársz ha hetente váltogatod. szerintem legalábbis. de kipróbálhatod így is úgy is, és amelyiket jobbnak érzed azt csináld. én is így csináltam, össze vissza variálgattam (csináltam klasszikot is, csak max effortot is, egy ideig csináltam ohp-t és súlyozott húzódzkodást is max gyakorlatként stb.)

2020. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint a bench és a squat/dl dynamic effortöt cserélgetem
2020. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem edzetted túl magad úgy, hogy 3x maxolsz?


Én úgy képzeltem el, hogy Max guggolás-dinamikus felhúzás, aztán max guggolás-dinamikus felhúzás lenne egy nap.

2020. ápr. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!