Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérhetnék valakitő edzés tervet?

Kérhetnék valakitő edzés tervet?

Figyelt kérdés

184 cm magas vagyok 74 kilo 17 éves fiú izom kb annyi van rajtam ami a testrészeim mozgatja.

Othhoni saját sulyos edzést tudna valaki ajánlani amivel pár honap alatt némi izmot szedhetek fel?


2020. ápr. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
10.099-;
2020. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=41N6bKO-NVI


https://www.youtube.com/watch?v=bql6sIU2A7k&t=116s


https://www.youtube.com/watch?v=rACy-0g1CuY&t=119s


Én ezeket tudom ajánlani. Edzés tervet magadnak kell kialakítani. Tűzz ki egy célt és csináld meg! Utána mégegyet és így tovább. Mindenképpen rendszeresen edzél, mert ha sokat hagysz ki akkor nehéz lesz. Heti 4-5 alkalom.

2020. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ésha kezdesnek vennék egy max 30 kilos két kezes súlyzot? Azzal tudnék el érni valami szemel láthatot nem?

2020. ápr. 28. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindenre jó, de több mindenre nem. 4 tárcsa, úgyhogy csak nagyléptekben tudod változtatni a terhelést. Kezdőként talán bicepszezni és mellről nyomni tudsz vele. Fekbe nyomáshoz pedig a 30 kilo kevés lesz. Érdemesebb két egykezes állíthatót venni, legalább 15 kilosat (szerintem).
2020. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért kell 2 egykezes? Egy nem elég?
2020. ápr. 29. 08:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthoni körülmények között a két 15-20 kilós egykezes súlyzó több lehetőséget biztosít, mint a 30-40 kilós rudas súly, ezért mondta az előző hozzászóló.

Rúddal otthon kb. csak karhajlítást meg mellről nyomást tudsz végezni. Illetve ott van a felhúzás, döntött evezés is, de ahhoz kevés ez a súly. Fekvenyomást, guggolást már komplikáltabb vele megcsinálni (valahonnan le-ki kell venni a rudat), de azokhoz is kevés a súly.

Kettő egykezes súlyzóval tudsz fekvenyomni, vállból nyomni, karhajlítást, kalapács bicepszet, oldalemeléseket, fűrészelést, lórúgást, fej fölé nyomást, nyak mögül nyomást tricepszre, egy lábas merev lábas felhúzást, egy lábas guggolást, tárogatást, melltámaszos egykezes evezést, koncentrált bicepszet csinálni. Több az opció, amihez nem kell semmi segédeszköz a súlyzókon kívül, max. valami amire ráfekszel fekvenyomásnál.

Edzéstervhez jó lenne tudnunk, mi áll (majdan) rendelkezésre súlyzók terén.

2020. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm és mekkora súlyzó lenne az ideális? Mert a 10 kilostol a 40 kilós egykezesig elég bő a választék
2020. ápr. 29. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne fix súlyosat vegyél, hanem tárcsásat amit 2,5-15kg-ig bárhogyan be tudsz állítani. 2x15 kg elég lesz, majd bővíted később.
2020. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hey küldtem privát üzit
2020. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!