Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme nyárra szálkásítani?

Van értelme nyárra szálkásítani?

Figyelt kérdés
Most 16 testzsír körül stangálok és már 1 hónapja diétázok, csak közbe ráeszméltem hogy fölösleges mivel nyár úgymond elmarad :D Lehet jobb ötlet lenne erősödni most nem?
2020. máj. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Erdemes mindig jo formaban maradni
2020. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 tzs körül szerintem nem rossz egy forma, ez alá meg fölösleges ebben a helyzetben menni.
2020. máj. 1. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy is hülyeség beszáradni, ha nincs rajtad egy normális izomtömeg, amit naturálban nehéz lesz összehozni, de nyilván behízva se legyen az ember.
2020. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom
2020. máj. 1. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Én is 4. hónap elején kezdem volna, de már a március végén nyilvánvaló volt, hogy felesleges lenne. Ez a 14-5% tzs tökéletes a további tömegeléshez, és erősödéshez.
2020. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy elgondolkodtam most azon, hogy parazunk itt olyanokon, hogy nyarra legyen 12% a testzsirom 16% helyett, hogy menobb legyek, kozben meg az ilyen fanatikus gyurosokat kiveve, a kutya sem fog kulonbseget tenni a 12 es a 16%os éned között, és tulajdonkepp ugyanott vagy mind a két esetben a saját kis világodat kivéve a fanatikus gyúrós társaiddal :D
2020. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, annak a csajnak akinek az számít, hogy nem 12% a testzsírod hanem 15, az úgy is kuka, a haverok leszarják a kockáidat, max azt nézik mekkora a bicó, az is megvan, kur..vára felesleges a folyamatos szálkásság, kivéve ha nem soundon akarsz numerákat gyűjteni, akkor hajrá.


És cserébe gyengébb is leszel, 12%-on, és jobban oda is kell figyelned, hogy megtartsd.

2020. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bizony az a fránya koronavírus. Nem lehet feszengeni a strandon és a balaton szundon, pedig minden hülye azt szokta. Azt áruld el nekem, mi tartott egy hónapig mire rájöttél, hogy nem feszenghetsz a szundon? Díszpi.csa vagy!
2020. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van srácok, de utolsó téged mi lelt? :D
2020. máj. 2. 00:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat az utcso nagy forma. Valaki jol felhuzhatta xddd
2020. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!