Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez micsoda a bicepszemen?!

Ez micsoda a bicepszemen?!

Figyelt kérdés
Ma csináltam fekvőtámaszokat, és miután végeztem, azt láttam hogy a jobb karomon, bicepsz tájékon egy piros vonal jelent meg, mint egy szakadás. De egyáltalán nem fáj. Ez mi?

2020. máj. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megrepedt a bőröd, nem vészes. Több folyadékot kell innod
2020. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor fog elmúlni? Eléggé zavaró
2020. máj. 6. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semikor, az velhetoleg stria(novekedesi csik)
2020. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem ezekből nagyon sok van. repedések vannak nekem mindenhol. a lábamon, a derekamon, mostmár itt a kezemen is, a hátamon, mit csinálok ennyire rosszul?
2020. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok, nekem is pont ezek vannak, ma jelent meg nekem is a tricepszemen.
2020. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
100%
Ha stria és tényleg nagy a csík akko nem sokára ronda lila lesz. Utána akár hónapokig is eltarthat mire kifehéredik. Igyál több vizet és én a helyedben kollagént is elkezdenék szedni.(szedem is 10g/nap) Az se árt ha hidratálod a bőröd valami krémmel.
2020. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SZücsöm ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csinálsz rosszul semmit csak rohadt sz*rok a kötőszöveteid. Próbálj nem gyorsan hízni,eleget inni és szedjél kollagént.
2020. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!