Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzotermek most mennyire...

Edzotermek most mennyire telitettek?

Figyelt kérdés
Az atlagos telitettseg kb hany szazaleka van most igy karanten idejen? Gondolom most hogy nyitnak ki a termek egyre tobben kezdenek el ujra jarni. Aki az elmult napokban volt, mit tapasztalt?

2020. máj. 9. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én egy januárban nyitott terembe kezdtem újra járni.

Csak reggel ill. max. délig vagyok ott. Alig vannak. Nem tudom az időpont, a terem "fiatalsága" (január végén nyitott), vagy a járvány miatt.

Az teremedző azt mondta, hogy a délután a myüzsibb, mert egy irodaparkban van és akkor az ott dolgozók ellepik.

2020. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Itt nálunk semennyire
2020. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%
a heten voltam lent ketszer, kevesebben voltak mint a karanten elott
2020. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit kevesebben vannak
2020. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezen a héten nyitott újra. Szerintem 5%-10%-os a telitettség. Jövő héten kezdődnek a csoportos órák, akkor ez lehet változik... De amíg nem indulnak be a homeoffice-osok, addig jóval szegényesebben leszünk.
2020. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig lézeng valaki még csúcsidőben is.
2020. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!