Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg lehet haladóként...

Tényleg lehet haladóként minden héten új rekordokat nyomni naturálon?

Figyelt kérdés

Jason Blaha, az ICF 5x5 megírója szerint igen. Mit gondoltok?


https://www.youtube.com/watch?v=9jpGOmXMIhw



2020. máj. 19. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben edzel kb fél éve és benne vagy, igen, és csak egy ideig. Mindig van stagnálós időszak, meg kezdőként a smemiből sztem örülsz ha megy a rúd pl :D De vannak olyan időszakok, amikor határozott igent tudok mondani. Pl 6 éve edzek, ha kihagyok és 2 hónapja visszatértem és kezdem a komolyabb súlyokat, akkor utána egy ideig minden héten 1-2kgval feljebb tudok menni. De ez véges.


24/F

2020. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

14 év van mögöttem és jó néhány könyv és képzés, mely alapján ki merem jelenteni, hogy nem lehetséges folyamatosan fejlődni naturáolon. Vagyis, egy idő után annyira, de annyira lelassul, hogy a fejlődés már kb fel sem tűnik. Továbbá órisái kilengések vannak aszerint, hogy hogyan élsz, hogyan táplálkozol, mennyit stresszelsz, stb. A kox, legyen az teszto, növi vagy akármi.. ezeket az ingadozásokat is palástolja.

Persze, ha csak és kizárólag az erőfejlesztés a célod és nem érdekel mennyi zsír van rajtad.. akkor talán elképzelhető, hogy kvázi folyamatosan döntögeted a saját rekordjaidat. Na de akkor sem hetente. Jó lesz az inkább 6-8 hetente.

2020. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haladóként naturálban jó ha havonta tudsz emelni a munkasúlyokon.
2020. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Simán
2020. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!