Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Fiúk! Nektek tetszenek az olyan lányok,akik izmosak, sportosak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 aerob edzésme van és 3 súlyzós egy héten. Most fogok kapni étrendet is, az edzőmtől rám alakítva. Félek, hogy nem fogok tetszeni a fiúknak ha megizmosodom,illetve nem szeretnék férfias lenni. Lehetséges egy nőies, izmos, szálkás test?

2020. máj. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem tetszenek, de még mennyire. Dopping nelkul nem leszel annyira hude izmos, hogy ne tetszen
2020. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem még az is jól néz ki, amikor nőies kockahasa van, azaz nem látszanak külön egyesével a kockák, hanem csak a 2 sáv egymás mellett.
2020. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A túl izmosak nem kifejezetten, de senki se lesz "véletlenül" túl izmos. Ez a kategória a legjobb szerintem:

[link]

2020. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy. Nagyon is!
2020. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Micsoda aggódalmak!

Fél,hogy egyszerre csak izmos lesz.

Ez csak a fiúknak megy.

Lemennek ,és hopp egy hónap mulva tiszta izom mindenki...

:-D


Most azért mélyen a tenyerembe temettem a fejem.

Nem tom,hol rontottam el,hogy évek alatt se lettem túl izmos..

2020. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, maximálisan.


Sőt egyik lány aki egy időben nagyon tetszett világszinten magas helyezést elérő judos volt, kifejezetten izmos.


Nem fétisem, nem keresem az izmos nőket, de tetszenek.


Meg persze általánosítani nem akarok, de többnyire azok a férfiak/fiúk akik komolyan veszik a testépítést akár csak hobbi szinten, nagy eséllyel szeretik az izmos lányokat.


Szóval nem hiszem, hogy lenne bármi félni valód.

2020. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ah nagyon 😍 de ne legyen azért 50 es karja de enyhén izmos kar és kocka has nagyon vaditó illetve az ilyen nőknek különösen formás fenekük van nadrágban az izmok miatt sokkal jobbak mint az ilyen nádszál lánykál csak sajnos gyakran le fujogják aki izmosabb:(
2020. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!