Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell nekem ennyi pihenő?

Kell nekem ennyi pihenő?

Figyelt kérdés
17/F 184cm 80kg Saját sulyal edzsek (fekvő gugolas, tolockodás meg amit lehet) 1 edzés fél óra kb ezalatt úgy ki fáradok , hogy aztán órákig ágyon döglök. Eddig minden második nap csináltam tehát minden edzsés után 1 nap pihenő. Vagy saját súlynál nemkell egy egész nap? Egyébként 3 hét alatt 1,5cm nőt a bicepszem kerülete most 32,5cm de ezis elég pálcika ennyi növekedés jónak számít?
2020. máj. 24. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak 2-3 gyakorlatot csinálsz és mindössze fél órát akkor mehet heti 5 nap is, tehát nem kell mindig egy nap pihenő. Saját testsúllyal egyébként is nehezebben tudod magad túl edzeni, meg amúgy is kezdő vagy ha jól látom. Idővel muszáj lesz súlyt használni mert pl. a guggolas súllyal sokkal nagyobb eredményt hoz mint saját testsullyal. Persze ha ezt szereted csináld de ha komolyabb izmot akarsz építeni akkor heti 2 teljes testes súlyzós edzés is kellene a sajat súly mellé. 2 ebből 2 abból.
2020. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak saját súllyal edzel pálcika is fogsz maradni.

Menj le a terembe és mozgasd meg a súlyokat.

Ha ott keményen edzel abból elég heti 3-4.

Emellet eszhetsz saját súllyal, de azok legyenek könnyebb edzések, hogy ne vegye el az erőt a súlyzós edzésektől.

És persze ha izmosodás a cél, az étrendre is figyelned kell:

Egyél sokat!

2020. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!