Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nagyon erős erőemelőknek...

A nagyon erős erőemelőknek milyenek a mindennapok?

Figyelt kérdés

Úgy értem a nagyon erőseket akik 300 kilót húznak fel, vagy 200 kilót clean-elnek, vagy akörül. Ezek az emberek borzasztóan erősek, én 16 éves vagyok, másfél éve járok kondiba, de csak pár hónapja fókuszálok inkább az erőre. Jelenleg 130 kg-t tudok felhúzni 1x, ami szerintem szép és jó, tudom hogy vannak nálam erősebbek, de akik húznak 250, vagy 300 kilót, azoknak milyen király lehet már szimplán létezni xd. Lehet hogy aki képes erre annak ez nem nagy szám, tegyük fel építkezésen vannak a mondjuk 30 éves emberekkel, akik hiába ezt csinálják már 10 éve, a nagyrészük nem jár kondiba de attól felhúznak szerintem 110 kilót könnyedén. Odaállítana egy fickó aki lazán felhúz 300-at, és milyen állat már hogy simán felemeled azt a rönköt, vagy követ, amiket ők gépekkel hurcolásznak.



Tehát, akik tényleg erősek, mennyiben könnyíti meg a mindennapjaitokat az, hogy erőemelők vagytok?



2020. máj. 29. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem dolgozom ekkora számokkal, de azt elmondhatom, h néha jól jön az erő
2020. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én történész vagyok,és korrepetálni is szoktam erettsegire,stb.

Szóval a kerdésedre válaszolva max a levéltári kiskocsit emelgethetném,vagy a diákokat :D.

Persze a héköznapokban adódó helyzetekben könnyebben emel az ember pld egy bútort,kertben egy gépet stb.

Viszont nem gyakori az ilyesmi,és mások is megcsinálják.

2020. máj. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasznos tud lenni. Legutóbb bútort cipelni hívott át egy edzőpartnerem, ketten erőlködés nélkül vittünk olyan darabokat amiket a többiek meg sem bírtak mozdítani.

Pár hete a körúton bringáztam (utcai cipőben) amikor láttam hogy 2 melós tolni próbál egy kisteherautót de nem sok sikerrel, odagurultam, megkérdeztem kell-e segítség, leszálltam és nekiszaladtam, úgy megindult a kocsi hogy 5mp alatt már magától ment, a srácok meg csak nevettek és megköszönték.

Szóval jól jön, és én se vagyok még elit poweres, 21 évesen 88 kilósan 220kg-t húzok.

2020. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!