Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként ha szteroidok szedek...

Nőként ha szteroidok szedek kis mennyiségben attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Formásodni és fogyni szeretnék! Itthon tornázom pár hete. Nem sok látszata van. Fehérjét minden féle vitamint vízhajtót szedek. Próbálok odafigyelni az étkezésre is. Semmi... Elegem van belőle. 77kg vagyok és 175 magas. kB. 7-8 kiló az amit le szeretnék adni mert undórító vagyok.

Most az jutott eszembe hogy szedek szteroidot. Nem nagy mennyiséget csak kicsit.

Biosterol vagy testosterolt. Vagy testről esetleg? Webshopban láttam. Ezek milyenek? Érdemes megrendelni?

Egyáltalán érdemes szedni?



2020. máj. 30. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagy tévedésben vagy:) Amiket itt felsoroltál azok nem szteroidok, tapkieg boltok webshopjaban/polcain nem találsz csak legális táplálék kiegészítőket pl.: fehérje, vitamin, természetes vízhajtó és növényi alapú természetes tesztoszteron fokozó. Az utóbbi kategóriába tartoznak az általad felsorolt termékek is, semmi hatása nincs az ilyen természetes növényi kivonatoknak még férfiaknál sem, nemhogy nőknél(ahol alapból nincs mit fokozniXD). Mondjuk ezt egy laikus is láthatja hiszen csak töredéke az ára a rendes anyagénak és legálisan árulják. Én a helyedben egyébként a netről kétes forrásból nem rendelgetnék semmit, hidd el, ahhoz hogy nem kamu, rendes forrásból szteroidhoz juss kapcsolatok és/vagy sok pénz kell.

Teljesen fölösleges neked az otthoni tornazgatashoz, fogyashoz szteroid. Azt javaslom inkább ha van rá lehetőséged menj el edző terembe edzeni és rakd rendbe a diétádat. Ha irsz privatot a kajaban, edzestervben tudok segíteni, hogy megszabadulhass a feleslegtol.

2020. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
59%
Remélem igen.
2020. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2 Mit remélsz?
2020. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog odafigyelni, és más dolog számolni a kalóriákat, és folyton visszavenni, ha nem látod a heti 0,5-1kg fogyást.


Más dolog tornázni (borsózik a hátam ha ezt a szót egy fiatal leírja úgy, hogy semmi baja), és más dolog heti 4-5x60 percet alacsony intenzitáson futni/kerékpározni.


Más dolog a szteroid, és más dolog a növényi hatóanyagokból készült saját tesztoszteron termelést fokozó legális szer, amit 35 éves kor felett ajánlanak... Remélem tudtam segíteni.

2020. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

diéta, és mindennap 1 óra gyorsabb tempójú gyaloglás

az, a 20 kiló felesleg lemegy 3 hónap alatt, ha ez tényleg fontos neked.


más verzió nincs. ne keress kiskapukat, főleg, ha azt sem tudod, hogy miről beszélsz.

2020. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az elobbi hozzaszolasokhoz.

A problemat en itt latom: "Itthon tornázom pár hete." "Próbálok odafigyelni az étkezésre is." Ezert nincs eredmeny.

Nem otthon kell tornazni, hanem heti 3-4 alkalommal zsiregeto aerob mozgast vegezni (olyan intenzitasu mozgas, ahol a pulzusod 120-140 kozott van) allokepessegtol fuggoen 30-60 percig. El kell kezdeni fel oraval es idovel novelni. Nem par het alatt lesz erdemi eredmenye, mire beindul a fogyas az egy jo 2 hetes folyamat, ha jo az etrend. Nem probalni kell odafigyelni az etrendre, hanem oda kell ra figyelni, normalis dietat kovetni es nem csalni napi szinten.

2020. máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kaloriadeficit.
2020. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Trenbolon
2020. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar csak azert sem csinalnek ilyet, mert ha nem jol csinalod ugy el tudja rontani a sajat hormonhaztartasod, hogy eleted vegeig pajzsmirigy problemad lesz es amint elhagyod a cuccot, egybol visszahizod a leadott suly duplajat. Meg amugy sincs ertelme, ha azt a 20 kilot nem tudod leadni nincs mirol beszelni.
2020. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Milyen 20 kiló? 7-8 kilót akarok leadni.

Az kellene még hogy olyan tehén legyek 20 kilóval több. Akkor már rég felakasztottam volna magam abban a reményben hogy nem szakad le a kötél.

2020. máj. 31. 11:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!