Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tiltják be a szintet...

Miért nem tiltják be a szintetikus fehérjék árusítását?

Figyelt kérdés
Világon nincs annyi tej ami ezekhez a porokhoz szükséges lenne amit a gyúróscsávók isznak. Egyértelműen szintetikus, vesekátosodást okozó anyagok ezek. Miért lehet ilyen káros szereket legálisan forgalmazni?
2020. máj. 31. 12:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel az elgondolással a boltban kapható élelmiszerek felét be kellene tiltani.
2020. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Rendben. Válaszolsz a kérdésre is?
2020. máj. 31. 14:56
 3/43 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a válaszokna kérdésedre.

2020. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Most válaszolsz is vagy csak okoskodni iottelz?
2020. máj. 31. 15:05
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy nincs annyi tej?


Miből gondolod, hogy ezek jelentősen károsítanák a vesét?


Miért gondolod, hogy ha valami szintetikus akkor az egyértelműen mérgező?


Rengeteg, nem egészséges étel van a boltok polcain, a tejsavófehérje az egyik legkisebb gond. Ha ezt be kellene tiltani akkor más, ennél sokkal egészségkárosítobb ételt is. Emellett tönkremennének az ezt gyártó cégek, üzemek, több ezer ember lenne munkanélküli.


Szóval a "kérdésedben" tévedtél, nem egyértelműen mérgező anyagokról van szó, és anyagialag se tenne jót senkinek.

2020. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Gondolkozz már kicsit
2020. máj. 31. 15:12
 7/43 anonim ***** válasza:
Oké, értem hogy trollkodsz.
2020. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem iszol, akkor miért zavar, hogy nincs betiltva?

Attól, hogy ott van a boltban, nem kötelező megvenni. Nem veszed meg, oszt kész, nagy dolog.

2020. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Kérjetek időpontot nefrológiára, szükségetek lesz rá.
2020. máj. 31. 15:23
 10/43 A kérdező kommentje:

Ugyan, számoldd már ki, hogy 1 kg tejsavófehérjéhez hány liter tejsavó kell, és annyi tejsavóhoz mennyi tej. Segítek: 1kg tejsavófehérje 165 liter tejből készül. Oké, hogy a tejsavó a tejipar mellékterméke, de akkor sincs ennyi, mint amit az izomJanik elfogyasztanak. + antibiotikummal telenyomott tehenekből jövő tej 165 literében vajon mennyi antibiotikum maradvány van?


És még a többi táplálékkiegészítőről nem is beszélve: kollagén, bcaa, l-carnitin, kreatin. Ne mondja senki, hogy ezek természetes anyagok!


Otthon vagyok a témában, ezt tanultam, úgyhogy engem nem kell helyrerakni. És nem a biotechusa, vagy gymbeam honlapjáról tájékozódtam.

2020. máj. 31. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!