Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalat ezzel kapcsolatban...

Tapasztalat ezzel kapcsolatban?(kérdésed rövid)

Figyelt kérdés
Hungarian Hammer online edzesterv étrend szolgáltatásai tényleg személyre szabottak és hatékonyak? Kérem olyanok írjanak akik részt vettek már a Hammer Teamben. Minden tapasztalat érdekel.

2020. jún. 2. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a cél, verseny?
2020. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Professzionális
2020. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki tudnád esetleg fejteni egy kicsit bővebben? Neked mi volt a celod, versenyre tudtál vele felkészülni? Mennyire sikerült átalakítani a test kompoziciodat?
2020. jún. 2. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly lett a forma
2020. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megnyero a stilusa,a tudasa nem rossz,viszont semmivel sem tud tobbet,mint a tobbi online edzo a neten,instan,youtube-on. Elotte-utana kepeknek ne dolj be,mivel az oriasi eredmenyek kozel sem naturalok. 100+ challenge resztvevonel kb. 10-20 ember (ha) teljesiti az egeszet,igy ne hidd el azt,hogy challengenkent kozel 100 embernek valtoztatja meg az eletet vagy segit,mivel nincs igy. Az edzesterve atlagos,az etrend 80%ban ugyanaz minden resztvevonek,kiveve a mennyiseg mas. Masodik challengen vettem reszt es kozel ugyanazt az etrendet-edzestervet kaptam termeszetesen mas szamokkal. Szoval ertheted mennyire megerte beruhazni ra masodszorra. Heti 1-1,5 oras Liveoknak semmi ertelme,hisz leginkabb az etrend valtoztatasaval megy el az ido mast nem igazan tanulsz. Szemelyszerint,mint edzo csalodtam benne,de te dolgod,hogy kiprobalod vagy sem.
2021. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!