Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagyobb súlyt emelek...

Ha nagyobb súlyt emelek bicepszből akkor az alkaromban a valami (talán a csont) el kezd fájni, főleg amikor lerakom a súlyt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem konditerembe járni nagyjából két hete. Heti 3x megyek. És ezt eddig is éreztem de legutóbb volt már nagyon zavaró, hogy amikor bicepszből emelek valami átlagosnál nehezebbet akkor elkezd fájni az alkaromban valami. Kicsit olyan érzés mintha csont lenne de nem tudom. Aztán amikor lerakom az adott súlyt (úgy hogy közben a bicepszem végig terhelés alatt van) akkor vagy 3x annyira fáj. Máskor is érzékeltem ezt a dolgot de nem foglalkoztam vele mert annyira nem fájt. Most pedig nagyon szóval ha valaki tud valami megoldást vagy legalább azt hogy mi ez és mi fájhat az írja le.

2020. jún. 3. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Reumatológia szakrendelés a megoldás.
2020. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti tipp hagyd el a Rudas bicepzezest helyette inkább egykezes met kisebb suly
2020. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!