Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodást hogy gyakoroljam...

Húzódzkodást hogy gyakoroljam otthon? -nőként

Figyelt kérdés

Nincsennek segédezközeim, rúd, vagy ilyesmi, amire fel lehetne húzni magamat.Viszont még nem is tudom felhúzni magam egyszer sem.

Milyen rávezető gyakorlatokat tudok itthon elvégezni, hogyha majd eljutok a terembe akkor menjen a gyakorlat?



2020. jún. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A rávezető gyakorlatokhoz is kell rúd.

https://www.youtube.com/watch?v=ZG9vC6HrZ-U

2020. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 5 kg kézisúlyaim vannak. Azzal lehet esetleg valami rávezető gyakorlatokat végezni? Vagy fekvőtámasz? Valami saját testsúlyos gyakorlat?
2020. jún. 3. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A súlyzókkal nem fog menni. Esetleg az működhet, hogy ha van valami guruló eszköz, amire fel tudsz feküdni, és valami stabil dologba kapaszkodva vízszintesen húzogatod magad. Ez persze töredékét adja annak a terhelésnek, amikor felfelé kell megmozdítani a testedet, de segít kialakítani az izomfeszülés érzetét, és a teremben már úgy kezdhetsz neki majd, hogy szabályosan végzed a gyakorlatot.
2020. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szioo, én is most tanulok húzódzkodni otthon, én szereztem egy olyan húzódzkodó állványt amit csak fel kell rakni az ajtó peremére. Bármikor leveheted és nem olyan drága (kB 5-6 ezer) Szóval abba érdemes beruhazni, illetve gumiszalagba, ami segít "súlyt levenni rólad"
2020. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gumikötél nagyon jó, csak figyel, hogy jó erősségűt válassz, de akár többet is vehetsz és azokat is kombinálhatod. Pl. decatlon weboldalán lehet rendelni [link]

Simán rá tudod tenni a rúdra, és bele tudod akasztani a lábadat.

2020. jún. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!