Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék kockás hasat és...

Szeretnék kockás hasat és ugyebár ahhoz az erősítő gyakorlatok mellett kell kardió edzés is, ezért venni akarok magamnak egy futópadot. Melyik a legjobb futópad márka, aminek nem horribilis az ára?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb futópad programszám, sebesség, dőlésszög, kijelző stb alapján? De nem horribilis összegekért szeretném, csak egy egyszerű futópadot akarok, ami azért normális és nem megy tönkre meg LEHET RAJTA FEJLŐDNI...

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jún. 6. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Minek veszel futópadot? Menj ki az utcára és fussál!

Az ingyen van

2020. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarsz kimenni egy futópályára, parkba, erdőbe akkor vegyél inkább egy ugrálóktelet. Olcsóbb, mint az futópad.
2020. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kockahashoz csak alacsony testzsír százalék kell tehát felülések nélkül is el lehet érni.A kérdésre válaszolva nem tudom de tényleg jobb lenne ha a szabadban futnál vagy ugrálóköteleznél azt a helyet és pénzt hasznosabb dolgokra is használhatod.
2020. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Diétázz ha nem akarsz túl sokat kardiózni
2020. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megfelelő izomzatod, akkor diéta kell, kalóriadeficit.
2020. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
5 válaszolóból 5-nek köze nem volt a kérdéshez, szép arány:D
2020. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
De a 6. nak se😂
2020. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Futópadot szerintem nagyon nem éri meg venni, hacsak nem vagy futó és élet-halál kérdés, hogy télen is edz, de akkor is jobban megéri edzőterembe járni. Inkább vegyél egy pulzusmérőt.


Menj el bringázni, csinálj tempós sétát, vagy fuss kint. Még egy alternatíva: írd be, hogy YouTube-ra, hogy "low impact aerobic" és csináld végig ha találsz valami szimpatikusat. Tudom, hogy ez viccesnek tűnik most sokaknak, de ezzel is lehet kalóriát égetni, teljesen jó, ha valaki mindenképp otthon akar edzeni.

2020. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is sokáig vacilláltam, hogy vegyek-e, sajnos sosem szántam rá magam, hogy kimenjek az utcára futni, de mindenképpen szerettem volna mozogni, úgyhogy úgy döntöttem, hogy veszek egyet, hátha itthon jobban megy. Sok honlapot megnéztem, nekem is fontos volt az ár/érték arány. Végül a gym doctortól vásároltam, egy Life Fitness futópadot,igaz ez nem a legolcsóbb kategória, de tökéletesen elégedett vagyok vele.
2021. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!