Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kis műmájer koxos "személyi edzőket" akik azt hiszik mekkora királyok, az életben meg semmilyük sincs?

Figyelt kérdés

#Gym, edző, kox, menő, pálcika láb
2020. jún. 16. 12:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Edzőkről, és semmijük, csak belejavít a telefon..
2020. jún. 16. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulnak akik azt hiszik, hogy edzői papirjuk van akkor ők már nagy valakinek számitanak

Vannak olyan edzők is akik csak a pénzt húzzák a kliensekről lefelé, azok meg járnak hozzájuk de sehogy nem néznek ki

De az edzők többsége valóban ért a munkájához, én ismerek olyan edzőt is aki kiváló eredményeket tud felmutatni közben meg nem is gyúr

2020. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Igazából nem is gondolok rájuk, egészen a kérdésig.


Online semelyik sem követem, aminek része az hogy ha valami nem tetszik akkor nem nézem. Így nyílván nem látom napi szinten azokat a jelenségeket amik nem tetszenek.


Esetleg konditeremben találkozok olyan személyiedzővel aki ránézésre úgy tűnik mintha picit túl sokat foglalkozik hogyan öltözik és az edzésre ugyan annyi figyelmet nem szentel.


Ilyenkor maximum mosolygok ha észre veszem, de konditerembe sem azért megyek hogy ezt nézzem.


Szóval lényegében nem is ismerem a jelenséget.


Neked is csak ezt tudom ajánlani. Ha valaki nem tetszik, ne kövesd. Csak a saját kedvedet rontod el ha olyan emberekre figyelsz akiknek a létezése idegessé tesz.

2020. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen véleményem nincs.És nem is lényeg se nekem,se nekik.

Foglalkozz a magad dolgával.

2020. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!