Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi testzsír% körül kezdene...

Mennyi testzsír% körül kezdenek el látszani az erek az alkaron,illetve a kockahas?

Figyelt kérdés

190cm vagyok 84kg.

23%volt a testzsírom legutobb..

Mivel magas vagyok így annyira nem látszik (hálistennek).

Viszont most szép lassan kitűztem magam elé apró célokat,így hátha sikerül egy kigyúrt forma az apró sikereknek hála😃

Az első ilyen az alkaron illetve a bicepszen látszodó erek lennének,nem tudom miért nagyon tetszik ha egy férfinak olyan..

A másik a kockahas..tudom diéta..

Kb mennyi az a testzsír% ami már hoz eredményt mind2 célhoz?

Kb hány kilót kéne így vesztenem?



2020. jún. 17. 20:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18/f vagyok ha ez számít.
2020. jún. 17. 20:31
 2/16 anonim ***** válasza:
A kar viszonylag hamar eresedik, a has inkább genetika/életkor, de oda kell a diéta. Eres láb, has, az meg csak sómentes diéta + vízhajtás. A tükör mutatja meg mindig jó e az irány, meg fénykép ugyanott ugyanolyan fénynél, visszatudod nézni alakulsz e
2020. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A kézfejem ujjaim brutalisan eresek..tenyleg az ujjpercemen is oldalt a 2pici erek is latszodnak meleg furdozes utan,de az akaromon csak a 1/3-ig kb utána eltunnek es csak kitapintani lehet..

Hogyan hozzam elo oket?

Eres lab nem kell sem has csak inkabb formas kockás legyen😃

2020. jún. 17. 20:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Intenzívebb edzés, több ismétlés egy sorozaton belül, rövidebb pihenő, kezdésnek hagyd el a cukrot, majd a lisztes dolgokat az étrendből
2020. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amekkora súllyal birod a bicepszezést annyival kell nyomni a maxon

Pl a scott pados bicepszezés kihozza az ereket a bicepszeden ha nagy súllyal edzed, de óvatosan, lépcsőzetesen emeld a súlyokat nehogy elszakadjon a bicepszed a megterheléstől

2020. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor mi a celravezetobb?

A magasabb ismetles alacsony sullyal,vagy alacsony ismetles szam nehez sulyokkal?

A scott pad az alkart is elohozza?

Kb honapban mennyi?

2020. jún. 17. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Először a magasabb ismétlés alacsonyabb vagy normál súllyal

Majd a későbbiekben ha már birod a kisebb súlyt sokszor akkor bemelegités után (pl bemelegitésnek bicepszezés egyenes rúddal 3 széria) alacsony ismétlésszám egyre emelkedően nagy súllyal

Nekem például a maximumom 85 kiló volt Scott padon amit 4X ismételtem

2020. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
En nemreg kezdtem en ugy csinaltam hogy4x155 kiloval majd egy honap mulva 4x12 10kiloval scott padon..azota igy csinalom, akkor hogyan valtoztassak rajta?
2020. jún. 17. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindig fokozatosan emeld a súlyokat

Először csinálj bemelegitő gyakorlatot mondjuk bicepszezés állva egyenes rúddal 3X8, majd a Scott padra dobj rá egy 20-ast kezdésként

A 20 kilóval csinálj 8 ismétlést

Utána pedig pakold a súlyt ahogy birod rá a 20 kilóra

Minél feljebb mész annál kevesebb legyen az ismétlés száma tehát 40 kilónál már csak 6-ot húzz bele

2020. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Rendben koszi szepen.

Kivancsi leszek mennyire fog menni a nagyobb suly😃

2020. jún. 17. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!