Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés, extrém éhség,...

Testépítés, extrém éhség, menzesz kimaradása?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat mozogtam intenzíven, és mellette diétáztam is. A vérzésem már jó ideje elmaradt, mert alacsony volt a testzsír százalékom. Mostanra felszedtem pár kilót, hogy normál súlyba legyek, viszont a menstruációm még mindig nem jött meg, és iszonyat mennyiségű ételt képes vagyom megenni. 4000-5000 kalóriát simán, de ha nagyon engedékeny lennék magammal akár 8000-et is betermelek, pedig csak 58 kilós nő vagyok😅Azt találtam ki, hogy engedek a testem jelzéseinek, és jól lakottságig eszem magam, DE! Csak egészséges, tápláló ételekből pl: tojás, hal, barna rizs, gyümölcs stb. Szerintetek jó ötlet ez? Normál súlyba vagyok, nem szeretnék tovább hízni, viszont egészséges is akarok lenni, és nem akarom figyelmen kívül hagyni, a testem jelzéseit.

2020. jún. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap is lehet mire visszaáll
2020. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem állnék neki ezért most zabálni, hanem beállnék súlytartásra és szednék vmi kieget ami a hormonrendszerem támogatja/beindítja. Addig meg türelem.
2020. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanezen estem át! Mentálisan lesz nagyon nehéz. Sajnos hoznod kell, ha az egészség az első. Az ötleted jó, bár én úgy fogalmaznék, hogy főleg feldolgozatlan ételeket vagy 80/20 módszerrel. Ijesztően sokat fogsz enni, de meg kell értened, hogy a tested nem ellened, hanem veled játszik és a kinézetét semmiben sem adja meg, hogy mennyit “érsz”. Ajánlom stephanie buttermore csatornáját ő is ezt élte/éli át. Nekem sokat segített. Bármi kérdésed van nyugodtan írj. Kitartást csajszi
2020. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!