Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik formája jobb szerintete...

Melyik formája jobb szerintetek? A szálkásabb vagy a mostani fedettebb?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 20. 18:33
 1/7 MadSeal ***** válasza:
Valahol a 2 közt
2020. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fedettebb.Több vajjal kell lefedni ezt a lányt,bizony mondom.
2020. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért is fontos ez?
2020. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírását igazából az motiválta, hogy mindig is inkább a szálkásabb "kategóriába" tartoztam, viszont különféle okok miatt feljött néhány kiló az edzések mellett is. (Nyilván tudom, mivel nem én vagyok a képen, és az arányok is valamennyire eltérhetnek, combban például kisebb vagyok, így bizonyára egyesek szerint felesleges a kérdésfeltevésem, de mégis érdekelne, hogy egy efféle változás feltétlen negatív-e.)


Akikkel hosszabb idő után összefutok, közülük sokan szóvá teszik a változás, aminek a lényege kb az hogy régebben jobban néztem ki.


A linkelt lányra csak a véletlen folyamán bukkantam rá, személyes kötődésem nincs hozzá és a munkásságához.

2020. jún. 20. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a fedettebb, nekem nőiesebb
2020. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a popsival sokkal jobb a fedettebb verzió,kegyetlen jól áll neki.
2020. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PhD., ugyan minő tudományból?
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!