Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet, hogy Connor...

Hogy lehet, hogy Connor Murphy még mindig jól néz ki?

Figyelt kérdés
Most ugye csinálja ezt a 40 napos böjtöt(semmit nem eszik, csak vizet iszik végig), és most jár a 13. napnál. Szerintem félmeztelenül még mindig jól néz ki, ha meg azt nézzük, hogy 13 napa nem evett semmit, akkor meg főleg. Ez hogyan lehetséges? Ha én 6 órán át nem eszek semmit, már egyből fogyok, éhezek minden bajom van. Ha meg még nem is edzek mellé, akkor meg instant összeesés.

2020. jún. 27. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 órán át nem eszel, akkor fogysz? :D ezt az ultrabaromságot honnan vetted?


Amúgy hidd el hogy nem csak vizet iszik.

2020. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, lehet rosszul fogalmaztam. Nyilván nem fogok fogyni 6 óra után. Inkább azt mondom, hogy ha én ilyet csinálnék, akkor a szervezetem az izmaimat égetné el a leghamarabb a zsír meg rajtam maradna. (Tapasztalat, sajnos.) Connoron meg mintha az lenne az utolsó dolog amit a szervezete felhasznál.
2020. jún. 27. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel ugye nem csak vizet iszik. Ezek a dolgok kamuk.
2020. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
El ne hidd már. Megannyi lehetősége van zabálni. Szerinted milrt megy ki nagyvécére, amikor szinte 2 hete nem evett? + a vécében is kajálhat, plusz sokszor van olyan hogy direkt eltakarja az arcát mikor laptopozik, olyankor mondjuk nézi a saját streamjét, és nézi hogy hogyan tudna észrevétlenül enni. 2 hét az a nagyon maximum amit egy ember kibír kajálás nélkül, de akkor már minden baja van, rajta meg látod hogy nincs semmi baja.
2020. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem 2 hetet lehet kibírni kaja nélkül, ez a tartalék mennyiségétől függően változhat. De igen, nála valóban gyanús, mivel alacsony a tzs%-a.
2020. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A test elsősorban az izmot bontja le, utána a zsírt. Teljesen mindegy, hogy natúr vagy sem az illető. Ha nem natúr, akkor annyi, hogy 2 hét után már erősen megindult volna az izmainak az összezuhanása. Na most nem tűnik úgy, mintha az izomzata csökkenne, inkább szálkásodna. Mivel nagy az izomtömeg, ezért az ételre a testének nagy szüksége van a megfelelő működéshez, továbbá semmi jele nincs az arcán sem kialvatlanságnak sem semminek. Inkább szálkásabb lett, szóval szerintem eszik, de durván szálkásít, minimális mozgással.

Egyénenként változó hogy ki meddig bírja élelem nélkül, de átlagosan 30 napot mondanak. De 40 nap után mindenféle ásványi anyag, vitamin, szénhidrát, energia bevitel nélkül eléggé összezuhanva kellene majd kinéznie, aminek az első jeleit sem mutatja 14 nap után. Szóval ez kamu.

2020. jún. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak vizet ivott, hanem ilyen juice féléket, és turmixokat.

Egyébként nagyon kattant a csávó, legutóbbi videóban amit láttam tőle arról beszélt hogy egy másik srác spermáját megitta...

2021. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!