Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb fehérje? A gold...

Melyik a jobb fehérje? A gold standard vagy a protein buzz?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem :)

2020. jún. 27. 20:05
 1/9 MadSeal ***** válasza:
A gold standard, de ha a másik olcsóbb, az is jó lesz.
2020. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Protein buzz nagyon finom volt még 1 éve,de számomra már ihatatlan volt pár hónapja,nem tudom,hogy nálam romlott e el valami vagy az összetevőket változtatták meg,de még a csokis is ihatatlan volt,pedig nekem kb minden ízleni szokott vagy legalább elviselem.

Jah és akkor még 9900 volt a 3 kg,most ha 6 kilót veszel az 24 ezer,jó ár az tény,ha esetleg vennél vaniliát meg ne próbáld az kegyetlen,sütikrém egész jó volt,de azt is több mint fél éve ittam utoljára,eper elég műízű,csoki mogyoró se ízlett szóval maradt zabkásába,talán a szeder fehércsoki ami még iható meg a sima csoki,de mint írtam amikor kijött kb mint egy finom kakaó olyan volt az íze legutóbb meg mintha agyon lett volna édesítőszerezve.

2020. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 clint ***** válasza:

Gold standard: Írországban gyártott, prémium minőségű protein, saját tejsavógyártóval ( ami csak az ő brandjének gyárt )leszerződve.

Proteinbuzz: bérgyártott olcsó magyar fehérje, valószinüleg a biotech gyártja vagy a scitec.

Akkor vajon melyik lehet a jobb.

2020. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvastam egy indiai beszámolót és azt mondta a csávesz hogy leromlott az összes májértéke (főleg a bilirubin) ez az optimum tól elvileg (3 évighasználta)
2020. jún. 27. 23:04
 5/9 clint ***** válasza:
Igen de indiába a gold, dymatize, ultimate stb márka többsége hamis. Rengeteg video van fenn indiai kamu proteinekről. A világ elsőszámu proteinje egyébként...
2020. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eszembe se jutott... már a proteint is hamisítják :D
2020. jún. 27. 23:34
 7/9 A kérdező kommentje:
A buzz azért jött csak szóba mert olcsó :DD
2020. jún. 27. 23:35
 8/9 clint ***** válasza:
Ha olcsót szeretnél akkor myprotein vagy gymbeam amit ajánlok. De ha ráfordítod azt a pluszt akkor nagyon ajánlom a goldot. 16 éve 2004 óta használok tápkiegeket, és proteinek közül minden szempontból csak tökéletes volt számomra, ízre, emészthetőségre, mindenre...
2020. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Clint és a többieknek is! Ment a +++
2020. jún. 28. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!