Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes otthonra 90-100 ezer...

Érdemes otthonra 90-100 ezer forintos futópadot venni?

Figyelt kérdés

Én ma próbáltam, de amikor leszálltam róla, rögtön elkezdtem szédülni és a lábaim is mintha részegek lettek volna. Én a természetben való mozgás híve vagyok, minthogy erre ennyi pénzt elverjek. Igaz volt rajta dombnak felfelé futás üzemmód is, viszont mindezeket friss levegőn el tudom végezni. Gondolom a villanyszámlát is pörgeti rendesen. Lehet én vagyok túl maradi.


Szóval mit gondoltok erről?



2020. jún. 28. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Menj el futni a szabadba, az ingyen van
2020. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ugyanezt olvastam egy másik kérdésnél is. :D Igazából szüleim vették a napokban, és 120 ezerbe került. Őket ismerve nem fogják karbantartani, és nagyon szűkös volt a felülete, hogy a lábaim normális távolságban legyenek egymástól.
2020. jún. 28. 01:01
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Annyiért nem éri meg, 250ért megéri.
2020. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért éri meg 250-ért, és olcsóbban miért nem?
2020. jún. 28. 01:30
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Én szobabinyót vettem, kicsit drágábban. Az megérte nekem.


Futópadot NE! Konditeremből is kihajítanám az összeset. Csak szívják ki a drága oxigént,pedig futni máshol is lehet.

2020. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egyik válaszoló írta itt, hogy a rokona a kinti futás miatt már nem futhat többet, mert tönkrementek az ízületei és műteni kellett a térdét.

A futópad pedig rá kényszerít a tempó tartásra.

2020. jún. 28. 01:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az illető valszeg aszfalton futott
2020. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 250-es van, teljesen jól müködik. Mondjuk nem vagyok valami nagy darab, ezért elférek, de volt hogy a könyököm beleakadt az oldalába, de akkor már eléggé fáradt voltam és ide oda cikáztam. Na, akkor kb olyan idegállapotba kerültem, hogy a gyártóját is megvertem volna úgy, hogy nem ismeri fel az anyja.

Szerintem okés a dolog, érdemes megvenni és nem kell kimenni az emberek közé. (Nem vagyok antiszociális...áhh neeem)

De komolyra fordítva, teljesen megéri, teszi a dolgát és ugyanúgy futok, zenét rakok be rajta van rajta légkondi szval tök fullos én nagyon szeretem.

2020. jún. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én szeretek futni, futok is sokat kint, de ha fizetnének érte sem futópadoznék. Fejben teljesen más a kettő. Az előbbi szabadság érzetet ad, az utóbbi épp az ellenkezőjét.


Egyébként az otthpnra vett kondigépek 95%-a porfogóként végzi, mert a kezdeti lelkesedés után nem használják.

2020. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Legfeljebb eladják egy kis veszteséggel.
2020. jún. 28. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!