Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dennis Burkhardt genetikailag...

Dennis Burkhardt genetikailag ilyen silány, vagy rosszul edz esetleg étkezik?

Figyelt kérdés
Évek óta edz, hatalmas edző a tag, ebből él, es alig van rajta izomtomeg, arrol nem is beszelve, hogy 145 kiloval nem tudott leguggolni.
2020. jún. 28. 17:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem te vagy a 4-es,nem téged kritizáltalak. Egyébként őt sem kritizáltam ha egy kicsit megtanulnád értelmezni a leírtakat.


Szerintem elég érthetően leírtam, hogy nem mindenkinek jönnek be az újabb edzésmódszerek, a régi is ugyanolyan jó. Mindenkinek más tetszik, mást bír a teste. Ebben meséld már el hol kritizáltalak.


Az meg hogy valaki nem guggol youtuber létére, a módszere lehet jó, és ha akarna akkor fejlódhetne tovább, de nem akar. Ettől te még követheted az ő edzésmódszerét, nyilván ha nála tovább akarsz fejlődni akkor emelsz a súlyokon vagy az ismétlésszámokon a testedhez és teherbírásodhoz mérten.

Nem csak egy Arbold Schwarzenegger test lehet mérvadó és hiteles. Az övé még arányos és esztétikus. Ennyi. Amúgy ha meg nem tetszik, vagy baromságnak tartod amit csinál vagy amit mondd, akkor nem kell nézni. A személyi edzők sem 2 ajtós szekrények mégis tudnak edzeni embereket.

2020. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De ő maga guggol es fejlodni akar benne. Mirol beszelsz?
2020. jún. 28. 18:20
 13/29 anonim ***** válasza:
Akkor meg majd menni fog neki a 145 is. Na bumm. Nem így kelsz fel reggel hogy na most már menni fog. De te sem és senki sem 2 hét alatt jutott el erre a szintre.
2020. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
145 kiloig eljutni azert nem nagy dolog, foleg ha egy felkapott fitness youtubert veszunk alapul. 😅
2020. jún. 28. 18:23
 15/29 anonim ***** válasza:

A nyugdíj előtt álló edző vagy tesitanár sem feltétlenül tudja azt megcsinálni amiről beszél, de instruálni attól még tud.


Ha nekem nincs számítógép a birtokomban, de azt mondom, te a tiéd úgy tudod bekapcsolni, hogy megnyomod a power gombot, azzal én hülyeséget mondtam/nem vagyok hiteles?

2020. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
15-ös,Látod nem vagy hiteles mert már nem a legújabb vadiúj Huawei laptopot használod,amin elég csaknaz ujjlenyomatod hozzá hogy bekapcsoljon.
2020. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Megint hulyeseget beszelsz. Ő nem nyugdijas, rendszeresen edz, allitolag ert is hozza, megsem latni ezt az eredmenyein.
2020. jún. 28. 18:41
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogd meg magad és indíts egy saját csatornát, majd akkor megnézzük, hogy te mennyire vagy sikeres. Jó?


De látom az agyaddal képtelen vagy felfogni, hogy rengeteg okoskodó és edző stb van youtubeon és van akinek a módszere bejön valakinek és van olyan is ami szart sem ér.


Konkrétan most ez a kérdés a részedről full értelmetlen volt, annyit akartál közölni, hogy nem hiteles a hapek számodra. Szuper. Hova szarjunk?

2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Minek neki eredmény ha így is előfizetnek neki pár tanácsért?

Meg azt nézd meg kik fizetnek elő neki,mert hidd el nem a versenyre készülők meg akiknek telik személyi edzőre a Cutlerbe mondjuk,hanem a 12 évesek,a strandos magamutogató 0 önbizalommal rendelkezők,meg a tudatlan,lusta kezdők akik arra sem képesek,hogy elolvassanak pár oldalt.

Mindez pedig működik,jól elvan az ilyenek pénzéből,jönnem a lájkok,kommentek,követők,ezzel együtt kis szponzor is,mi kell még?

2020. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szoval, ha kritikat fogalmazok meg egy fitness youtuberrol, csinaljak en is youtube csatornat es mutassam meg hogy kell jó fitness youtubernek lenni? Erdekelt masok velemenye is ezzel kapcsolatban, de te nem kritika targyara reagaltal, hanem arra, hogy egyaltalan kritikat merek megfogalmazni, aminek talan a kicsinyes rajongasod az oka, vagy nem tudom, de eleg is volt beloled.
2020. jún. 28. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!