Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dennis Burkhardt genetikailag...

Dennis Burkhardt genetikailag ilyen silány, vagy rosszul edz esetleg étkezik?

Figyelt kérdés
Évek óta edz, hatalmas edző a tag, ebből él, es alig van rajta izomtomeg, arrol nem is beszelve, hogy 145 kiloval nem tudott leguggolni.
2020. jún. 28. 17:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

Nem rajongok érte, de akkora agykapacitásod van mint egy hörcsögnek.


A lényeg tőled ismét mondom, hogy neked nem tetszik, nem értesz vele egyet. És mit kezdjünk ezzel? Van egy megoldás. NE NÉZD B+!

2020. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Tipikus peldaja vagy annak, mikor valaki geniusznak kepzeli magat, es mindenkit lehulyez, aki nem ert vele egyett. :D


A te nezopontod szerint, az nem letezhet, hovy valakirol kritikat fogalmazz meg? Mert vagy ne nezd ha nem tetszik, vagy irigy vagy, vagy hulye vagy, de az elo sem fordulhat, hogy kritikat fogalmazz meg.:D

2020. jún. 28. 18:55
 23/29 anonim ***** válasza:
48%

Veled ellentétben nekem van annyi eszem, hogy ha tudom, hogy nem jó amit sorozatosan magyaráz valaki, akkor nem fogom nézni. Nem akadok le rajta, mert tele van az internet ilyenekkel, és nem fecsérelem rá az időm, és az energiám.


Egyébként nem én írtam olyat, hogy elég volt belőled. Te megfogalmazol egy kritikát, de ha kapsz egy ellenkritikát, akkor az nem tetszik, és elég volt az illetőből. Tudod kiritikát szokott érni ellenkritika Mr. Géniusz.


A kritikád hallottuk, felfogtuk, itt a gond azzal van hogy belekötsz olyan dologba is, amihez semmi közöd nem volt, lásd fentebb amikor a 4-es válaszoló írt valamit, arra oedig reflektálva lett. Újra elmondom, hogy nem mindenkinek ugyanaz az edzésterv fog bejönni, és meghozni a kívánt eredményt. Ha pedig számodra baromság, akkor ne nézd és ennyi. Nem kell ezen kiakadni,fennakadni,és leragadni. Egyébként ha annyira rossz lenne, akkor nem lenne híres. Elég sokaknak segíthetett már, mert ha nem így lenne, akkor nem itt tartana a youtube csatornájával ahol most van. Mellette van 100 ember aki jó ha 10 megtekintést kap, pedig lehet hogy számodra ők mondják azt amivel te is azonosulni tudsz. Ha valóban úgy edz ahogy mondja, hogy mások tegyék, akkor rosszul nem csinálhatja mert esztétikus és szép szálkás az izomzata. (nem, nem követem, kb 5 videóját láttam). Amikor olyat mondott amivel nem tudtam azonosulni, akkor nem néztem tőle többet. Ennyi. Problémát csinálsz abból, hogy valaki a XXI. században youtubeon szerinted baromságokat beszél. Nem gondolnám, hogy ennek bármi értelme is van.

2020. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt inkabb vegig sem olvasom, mert nem erdekel. Eladod itt magad, ha valami nem tetszik, csak hagyd figyelmen kivul, aztan mar 2 oraja itt erolkodsz egy velemenyed szerint retardalt embernek az igazaddal. :D További szep napot neked.
2020. jún. 28. 19:13
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad minősíted.
2020. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött át a lényeg kérdező. Ugyan úgy nő a karod 30 centiről 40-re, ahogy 35-ről 45-re, ugyan úgy kell guggolni 60 kilóba, ahogy 200-ba. Attól, hogy nincs azon a szinten, hogy 145-be guggoljon, még tudhatja hogyan kell guggolni, hiszen a technika ugyan az, ezt a tudását pedig megoszthatja azokkal, akik nem tudják hogyan kell. Kritizálni lehet, de ettől még nem lesz hiteltelen.

Ok nem nyugdíjas. Akkor kérdezem úgy, hogy ha egy edző lerokkan, el is illan az elméleti tudása? Automatikusan hülyeség amit mond? Ha ez a dennis látta másoktól akik tudnak guggolni, hogy hogyan kell, nem mondatja el a technikát másoknak, mert nincs azon a szinten, mint akiktől látta?

2020. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
10%
Jajj hagyjuk már. Dennis nem lerokkant, nem nyugdíjas tesitanar szintjén van, és ezek fizetésének vagy tízszeresét össze keresi YouTube Fitnessesként a szponzorárciók, kliensek és hiszékeny emberek által. Igen nagy követő tábora van, szóval amit mond az sok mindenkihez eljut. Régen néztem a videóit, azonban sok öncélú tartalom(kaja zabálás kihívás, felhizas majd lefogyas video csak hogy megmutassa a nézőinek hogy ez milyen jól megy neki, videók a semmiről...) illetve a rossz info, és a fizikuma sem éppen mondható esztetikusnak. Nincs figyelemreméltó izomtömeg rajta, és nem is kiemelkedően szálkás, éles a forma. Inkább zsírosnak mondanám, nem szép definiált a teste, persze most hogy szalkasít kevesebb a fölösleg de az a kevéske izom is még kevesebb. Bár én azt mondom inkább ez a mostani fizikum mint a tomegelos. És ezt ne fogjatok arra hogy ilyen a genetikaja, mert ész nélkül zabál össze mindenféle vackot, a feltömegelés nagy híve, és az edzése módszere se lehet valami optimális ha a formáját és az edzéssel töltött évek számát nézed...Fejlődni mindenki akar aki ezzel foglalkozik, csak más kérdés hogy Dennis már régóta nem tud. Ez a pénzgyűjtése meg most a saját teremere egyszerűen szánalmas. Ha releváns tudást akarsz a témában inkább nézz másokat, akár külföldiek akar magyarok vannak nála ezerszer jobbak, akik tényleg eredményesek.
2020. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Magyarországon szerintem Torma Valentin, akinek lehet hinni a szavának, bár ő az az óvatosan edzős, a forma meg a technika elsőbbséget élvez mint a súly, ami nekem kicsit furi mert vannak olyan gyakorlatok amibe szerintem jobb ha kis lendületet veszel, több súly ergo nagyobb vloumen és intenzitás.
2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%

látom, a kérdeződ betámadta néhány agresszív kismalac Gyúrós Józsi :D


kérdező, 2 videót néztem ettől a Dennistől, és elég is volt. Az egyik videóban kifejtette, hogy a telj. kiőrlésű kenyér és a tejtermékek jó ételek, meg h gyors CH kell edzés után.


na, kb ennyit ért a táplálkozáshoz. viszont ez nem csak rá igaz:


gyakorlatilag az összes 70 kg-os jutubos edző és fórumos testépítő "szakértő" jóval kevesebbet konyít a táplálkozáshoz, mint azt gondolja magáról.


azért tényleg rohadt vicces, hogy pl. a programozó testvérem sokkal jobb formát mutat, mint ezek.


azon meg nem kell meglepődni, h az ilyen edzőket is megvédik, egy olyan országban élünk, ahol a kőbuta DRugs Bunnynak is rajongótábora van.

2020. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!