Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagos kondis 17 évesnek nem...

Átlagos kondis 17 évesnek nem sok a 7 liter víz/nap?

Figyelt kérdés

Mostanában hogy itt a jó idő, kondiban az erkélyen szoktam edzeni, szabad levegő alatt sokkal jobb nekem, és ugye nagyon meleg van :D Pólómat is le szoktam venni, mert konkrétan úgy ömlik rólam a víz mintha leöntöttek volna egy veder vízzel, és most nem túloztam semennyire. Ott az edzésen megiszok másfél/2 liter vizet. A nap többi részében meg úgy, hogy kijön a 7 liter. Ez nem szándékos, de ebben a forróságban nekem ez így jó. Egyébként 4,5 litert szoktam minden nap, de ez már kevés, ugye a meleg miatt.


Normális ez? Olyastam hogy vízmérgezés lehet, meg kihajtja az ásványi anyagokat ennyi víz.



2020. jún. 29. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánod és nem erőlteted le ezt a mennyiséget, akkor szerintem nem baj. Én olyan 5-6 litert iszok egy nap, ha kevesebbet iszok, akkor érzem is, hogy kéne a víz. Szerintem nem probléma.
2020. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg az a 7l.
2020. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De skk
2020. jún. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De sok*
2020. jún. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sok, de ilyen időben érthető
2020. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
ha 120kg vagy, akkor nem sok.
2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1l/20tskg az ajanlott mennyiseg, az edzeswn.megivottan tul. Ha egy 10-15% al meghaladod, az meg nem sok. (Tehat pl 1,2l/20kg)

De ha pl tobbet vagy napon, akar egesz nap, fizikai munkat vegezve, akkor a 10-12 liter akar lemehet, anelkul, hogy "sok" lenne. Persze azert egy asvanyi anyag komplexet erdemws tolni, meg magneziumot, ilyen merteku folyadek vesztesegnel, de ameg kivanod a vizet, addig gond nincs. Hallgatni kell a szervezeted jelzeseire

2020. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Vese műtét lesz a vége!!!

1.Kezdjük ott hogy 18 alatt semmi keresni valód az edző teremben!

2. Ha már edzesz, ne vidd túlzásba, mert 25 éves korodra megköszönik az ízületek!

3. Inkább mennél dolgozni (más nem kőműves munka ha ilyen jó erőben érzed magad)

4. Egy FELNŐTT 25-35 éves FÉRFINAK aki MELÓZIK annak is elég MAXIMUM a 2 liter NAPONTA BŐVEN!

Nem pedig egy 17 éves KISFIÚNAK aki elkezdte a kondit!!!

Ne igyál annyit mert a veséd idő közben megköszöni!!!

2020. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as, azt ugye tudod hogy aki sportol is, vagy fizikai munkát végez, annak a 2 liter édeskevés?

Azt a 18 éves kor alatt edzőterem közeléből vigyem el a belem, inkább ne firtassuk ;)

Képzeld dolgozok, mellette suli is van (most pont nyár van, de suli mellett melózok), ugye milyen hihetetlen? Nem akarom hogy anyám fizesse a kondibérletet, meg már van bennem annyi hogy azt a sok kaját amit megeszek, a felét én fizetem, mivel nem vagyunk olyan gazdagok.


Ha végig olvastad volna hogy másik mivel indokolják, azt hogy érthető, vagy nem, akkor nem írnál ilyen butaságokat.

2020. júl. 1. 19:13
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Barátom! Nem írok butaságot!

De az izuleteid tönkre mennek! Nem rá érnél 20-22 évesen elkezdeni a kondit??

Te bánod! 😂😂😂

2020. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!