Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudd tapasztalatból ajánlani...

Kitty0978 kérdése:

Tudd tapasztalatból ajánlani izomépitéshez de egyben fogyáshoz hatékony fehérje készítményeket?

Figyelt kérdés

Eddig szedek a Biotech-töl : L-Carnitive+Chrome a kapszulát, BCAA aminosav, one a day multivitamin, Active Women tápkieg., Iso Whey Zero (a reggeli be), CLA táplálék kiegészitő,

Ki akarom hozni magamból a maximumot ezért várom a javaslatokat :)


2020. jún. 30. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket dobd ki, és vegyél egy tejsavót. Elég az.

Meg egy multivitamin vagy ha van valami konkrét bajod akkor arra.

2020. jún. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Én tojást, halas, lencsét, bulgurt, sajtokat.

Nem a kemikáliáktól leszel vékony és izmos, hanem az edzéstől és normális kajálástól.

2020. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
halat
2020. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes étrend. Simán be lehet vinni a napi fehérje mennyiséget.
2020. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

#2

Te milyen kémiáról beszélsz? Miért beszélsz hülyeséget, ha azt se tudod miről van szó?

2020. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Részvétem a pénztárcád miatt. Ennyi placebót összevásárolni.


Egyébként a fehérje az fehérje. Nincs olyan, hogy az egyik jobban építi az izmot, mint a másik. Valamelyiknek jobb az éze, valamelyik jobban elkeveredik, megint másikban egységnyi adagban magasabb a fehérjekoncentráció, de maga a szervezeted csak annyit tud felhasználni, amennyit.

2020. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen tejsavófehérje.

És igen, sajnálom de úgy tűnik bevetted a tápkieg cégek marketingjét és egy csomó pénz költöttél hatástalan készítményekre.

2020. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös, nem kémiát írtam, hanem kemikáliát, amit laborban fejlesztenek. De szedjed csak te is a sok szart, abban a tudatban, hogy attól leszel erős. :D Gyökér.
2020. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:

Kérdező, a One a Day sztem maradjon, én is azt szedek vitaminként, és csak jót tudok róla mondani. :) Viszont ez leginkább a "normál" ember napi szükségleteit fedezi, szóval, ha aktívan, nagy terheléssel edzel, akkor lehet, hogy kevés lesz.

Másik: remélem, azzal tisztában vagy, hogy nem az ilyen készítményektől fogsz fogyni vagy izmosodni. Minimális ráhatásuk van a folyamatra, már ha van egyáltalán.

2020. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!