Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A BCAA és a Glutamin+ fehérje...

A BCAA és a Glutamin+ fehérje kiegészítés képes megőrízni több izmot mint csak a fehérje?

Figyelt kérdés
Karantén alatt rászoktam az otthoni edzésre és mindennap edzem 30-40 percet ami köredzés. Lényegében átmozgatok mindent. Emelett futok naponta 40 percet. Nem érzem magam túledzve de tudom, hogy ez rengeteg. Naponta kicsit több mint 2 gramm testömegkilogrammonkénti fehérjét fogyasztok csak állati eredetűből. Ez lehet hús, tojás, fehérjepor akármi. Ha a fehérjebevitelt kiegészíteném glutaminnal vagy bcaa az képes lenne megőrizni több izmot mintha csak a fehérjebevitel lenne magas? Esténként van, hogy megeszek 30dkg húst akkor nyilván nem kéne még ez is de akkor mikor kéne ha kéne? Edzés után is szoktam fehérjét enni/ inni. Illetve ha nem edzem túl magam akkor tudom minimalizálni az izomvesztést ha ennyit edzem? Egy edzés az max 40 perc csak sok van.

2020. júl. 4. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat 30dk husokat nem este ennek hanem delben. Este nem lesz melyalvas ha megeroszakolod az emesztorendszered.
2020. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:
100%
Ez inkább nagy izomtömegnél számít szálkásításnál, kalóriamegvonásnál vagy szénhidrátszegény étkezésnél.. felesleges venned szerintem.
2020. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy diétázom, már lement majdnem 3 kiló kb 2 hét alatt.
2020. júl. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!