Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékonyként hogy "varázsoljak"...

Vékonyként hogy "varázsoljak" magamnak kockahasat? Milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék kezdeni valamit a vékonyságommal,valami kis izmot magamrarakni,első lépésnek a kockahasat választanám ;P. Nagyon alacsony a testtömegindexem. Semmi zsír nincs rajtam szinte. 48 kg vagyook (tudom gáz,de ez van,genetika). Ja,és fiú. Szóvaal,milyen gyakorlatokat ajánlanátok,a hasizom fejlesztéshez?

2020. júl. 10. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A kockahas attol van, h nincs rajtad zsir.(vagy nagyon alacsony a tzs.) Illetve kell egy izmoa hasfal, de ez nem feltetele, csak jobban fog kinezni, igy ha nnem latszik meg a kockad, akkor nem eleg alacsony a tzs, etrend es kaloria mkinusz kene, de tovabbi fogyast en nem ajanlanek. Inkabb szedj fel egy par kilo izmot, es pucold le magad utanna. (Mondjuk egy 15kg ot, kb 1,5 ev)
2020. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nekem látszanak a kockáim,akkor teljesen félrefogalmaztam,nem tudtam,hogy ennyit számít! Látszanak,ahogy mondod "látványosabbá" szeretném tenni,hogy jobban látszódjon! Ahhoz mit ajánlanál? :)
2020. júl. 10. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz a hasfal erositeser, mint irtam. Plank, minden 3 oldalra, haspres, labemeles fuggeszkedve, egyszoval minden, ami has. De erdemes az antagonistakat (hatizonzatot/gerincmerevitoket) is edzeni melle.
2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^
2020. júl. 11. 16:51
 5/5 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok, elég vékony, 182 cm/56 kg, két hete kezdtem egy napi 5-6 perces Samsung Healthos edzést (5D-s hazisom edzés a neve).

Na a lényeg, már most kezdem észrevenni a fejlődést, de mostantól duplázom a gyakorlatokat, szóval határ a sixpackos ég. Ajánlom neked is, és sok sikert :)

2020. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!