Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitől van? Tömegelek, de...

Ez mitől van? Tömegelek, de vékonyabb lettem?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el az edzést, a kaját jól belőttem, kalória pluszban vagyok, fehérje is megvan 2g/ttskg, illetve a súlyom is nőtt azóta 1kg-ot.

Viszont csináltam magamról képet és összehasnolítva most vékonyabbnak nézek ki mint 1 hónappal ezelőtt, viszont az is látszik hogy izmosodtam egy kicsit, mivel feszesebbnek látszok és nem vagyok olyan "plöttyedt" mint az egy hónappal ezelőtti képen.


Ez mitől van, nőtt a súlyom, erősödtem is és elvileg kalória pluszban is vagyok, de vékonyabbnak nézek ki?

Vagy ennyit számít a beállás, a fények és az hogy reggel vagy este csinálom a képet? Mert ezekre nem nagyon figyeltem.



2020. júl. 14. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kísérletképp dobj egy jó féreghajtót :)
2020. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mitől van, nőtt a súlyom, erősödtem is és elvileg kalória pluszban is vagyok, de vékonyabbnak nézek ki?"


Mivel az izom "tömörebb" (azaz nagyobb az adott térfogatra vetített súlya), mint a zsírnak.


"ennyit számít a beállás, a fények és az hogy reggel vagy este csinálom a képet? Mert ezekre nem nagyon figyeltem."


Az is sokat számíthat.

2020. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha tomegelsz nem lehetsz vekonyabb. 1 honap alatt 1 kg plusz az nulla. Te nem tomegelsz csak azt hiszed. Ketpofara zabald a rizst, zabot, annak lesz eredmenye. Feherjetol nem fogsz hizni.
2020. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lement rólad a zsir aztán azért tűnsz vékonyabbnak de formásabbnak
2020. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Miért mennyit is kéne hízni 1 hónap alatt?
2020. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz.

Gondolom Láttál nagydarab ,szekrényajtó méretű fickókat.

Nos ezeket a fazonokat,ha elméletben zsirtalanítanád,akkor meglepődnél,hogy alig maradt belőlük valami. ,

Attol hogy olyan otromba nagyok,még nem esztétikusak,és nem feltétlen erősek cseppet sem.

A szomszédomnak sonka méretű karjai vannak,vastag alkarjai,de múltkor a pakolásnál igencsak gondjai voltak.

Csak néztem nagyokat.

2020. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd az ember edzeni, akkor még képes egyszerre izmot növelni és zsírt is veszíteni, ez pár hónapig fog kitartani. Szerintem egy picit növelheted a beviteled, nem mindenkinek ugyanolyan a teste, ezért nem is nagyon lehet megmondani mennyi kalóriára van szükséged naponta egy online kalkulátor alkalmazva. Én a helyedben rápakolnék még 500 (ha nem elég) majd valahol 500-1000 kalóriát.
2020. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!