Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha muszáj lenne választani...

Gondol Egyet kérdése:

Ha muszáj lenne választani melyik tevékenység árt jobban ha egy testépítő karriert nézünk a fű vagy az alkohol?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 14:17
 1/5 MadSeal ***** válasza:
87%

Az alkohol szerintem, de hallottam olyanról is, aki juniorként top felhúzó volt, de a fű miatt abbahagyta, mert teljesen megváltozott a világnézete és már cseszett az edzésre.

Fizikailag az alkoholnak van rosszabb hatása a teljesítményre, viszont a másik oldalt meg ha dopingtesztje van, a kanabisz tíltott.

Legjobb, ha semmit se, vagy legalábbis mérlegelve.

2020. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fű ha muszáj dönteni.
2020. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:
Ez leginkább a gyakoriságtól függ.
2020. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ok,a svejci négernek bejött, kaliforniai kormányzó lett, meg a Kennedy család. Te miért is kínzod magad ?????
2020. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha teheted egyiket se válaszd vagy ha függő vagy próbálj leszokni róla minden a te dontesed alapján van

A saját egészséged érdekében szokj le róla ha máshogy nem megy jár el Elvonora vagy kérj segítséget másoktól

Én pl nem eszek chipszet mert art a fogamnak megfogadtam és le szoktam több mint 5 éve nem eszek

Az akaratodon múlik minden egyik ismerősöm az alkoholról szokot le mert a felesége is függő volt alkoholista megfogadta hogy nem akar lecsuszni arra a szintre és hogy ki segítse párját erőt vett magán és leszokott

Egy másik példa a kémia tanárom dohányos volt megfogadta hogy le fog szokni mert látta hogy hogy kikesziti a tüdejét a kátrány meg a nikotin be is hozta egyszer azt a doboz cigit ami volt az utolsó

Tehát minden az akaratodon múlik

2020. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!