Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő Urak! Ti őszintén...

Testépítő Urak! Ti őszintén megmondjátok a barátnőtöknek ha nincs top formában?

Figyelt kérdés

Én alapvetően egy őszinte fazon vagyok. Most jött ugye ez a vírus időszak, karantén, etc.


Mondom barátnőmnek hogy ideje lenne már edzeni elmenni, mert úgy néz ki mint egy leszakadt farmerzseb.


Erre teljesen megsértődött, majdnem nekem jött...


Őszintén az embernek ennyi elvárása se lehet hogy legalább egy alap vállalható formát tartsunk egész évbe?



2020. júl. 25. 23:07
1 2
 1/11 Pawel166 ***** válasza:
92%
Nem Urak vagyunk, hanem kollégák és kolleginák
2020. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Bástya, ne tarts olyan "barátnőt", aki elhagyja magát! Az igényes sportemberhez igényes partner illik, akivel mindig büszkélkedhetünk, aki méltó kiegészítése a kemény munkával és diétával kidolgozott testünknek!
2020. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%

Kedves Testépítő úr, és Ön hány könyvet olvasott el a karantén ideje alatt, hogy teste mellett elméjét is pallérozza?


Amennyiben egyet sem, lenne egy témajavaslatom, amiben szerintem komoly fejlesztésre szorul, és ez az érzelmi intelligencia. Keressen ezzel kapcsolatos könyveket, hogy Ön is megértse, miért türhő paraszt dolog szakadt farmerzsebezni az állítólag szeretett nőt. Maradok tisztelettel.

2020. júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Legalább egy nyomorult fitnessz dvd-t vegyen a barátnőd és akkor otthon tornázzon rá ha már nem tud terembe menni
2020. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%

Szerintem nincs ebben semmi baj.

Nekem is mondta már a párom,h ideje lenne kicsit vissza szorítani a nutellát..

Én nem sértődtem meg. Nincs ebben semmi baj.

😘

2020. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#5


amúgy most viccen kívül. nyilván függ attól, hogy hogyan fogalmazza meg az ember, de alapvetően ha nem teljesen irrealisztikus elvárásaink vannak, semmi probléma nincs azzal, ha esetleg ilyeneket megemlítünk. már csak az egészség megőrzése érdekében is.

2020. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
65%

Így van 6os!

Én rajtam nincs sok felesleg..

Járok terembe egyedül is meg a párommal is együtt.

Ezt most a karantén időszakra írtam. Mert nem mentünk le terembe és bizony sok volt a "nutella"

De nekem ebben semmi sértő nem volt..

2020. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van, es meg csak finoman fogalmaztal. A ledzakadt farmerzseb kifejezes nem is durva.
2020. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Ezért tartok több nőt, valamelyik úgyis formában van 😹
2020. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Tudja ő azt magától is, minek dörgölném én is az orra alá?
2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!