Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotechusa iso Whey zero...

Biotechusa iso Whey zero használata mellett döntöttem. Mivel azt mondták lesz le írás nem is időztem tovább a boltban. Viszont az adagolást mégsem értem. Zsír égetés a cél így edzés előtt érdemes használni? Mennyit is keverjek a 200-350mlvíz mellé?

Figyelt kérdés
63 kiló vagyok 24 éves nő nem túl sok felesleggel aktív munkám van. Kérlek aki tud pontos választ az adagolásra és felhasználásra irja meg köszönöm!

2020. júl. 27. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Adagolás szempontjából ez egy táplálék kiegészítő tehát az lenne a célja hogy kiegészítse a szilárd táplálékbol bevitt fehérje mennyiségedet, ha nem elegendő így. Annyit adagolj belole amennyi hiányzik a napi szükségleted fedezéséhez. 2-2,5 g/ttkg, de ha szalkasitasz lehet magasabb is egy kicsit ez a szám, mert fehérjével jobban tele leszel mint a szenhidrattal altalaban. Egyébként véleményem szerint a te mennyiseged simán bevihető szilárd kajából jo minőségű húsokból, halakból, turobol, tojásból, mindig inkább ezeket válaszd, s ha ezekből megvan akkor felesleges a fehérje. Pláne a biotech feherjei általában tartalmaznak cukrot, palmazsirt, adalékokat ezek zsír vesztesnel kerulendőek ha lehet. Én inkább edzes utánra javasolnám az esetleges gyorsabb felszívódást tekintve(izolatum), de igazából ez már részletkérdés, inkább az a döntő hogy nap végére legyen meg az adott fehérje mennyiség. Az hogy mennyi vizet adsz hozza, ízlés dolga, ki a hígabbat, ki inkább krémes turmixos állagot kedveli. Tapasztald ki hogy neked melyik ízlik.
2020. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Étrend?
2020. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!