Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4 omna sok lesz?250 mg os ?

Heti 4 omna sok lesz?250 mg os ?

Figyelt kérdés

két hónapja megy azóta már iszonyat erősödtem de sokan mondják vissza kell venni.

Jelenleg már ott tartok dobálom a súlyokat a teremben mindegyik gépen a max súly is kevés.

Guggolás 250 10 ismétlés

felhúzás 280 5 ismétlés

ferdenyomás 180 8 ismétlés.

szóval megdobott de lehet valami enyhébb kellene?



2020. aug. 2. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Néha elkap az ideg azt mondják az idősebbek akik tólták ez normális ettől 50kg egykezessel nyomom ülva vállból majd mikor vége a sorozatnak elengedem azt rend a terem.

vagy felhúzásnál fennt elengedem mikor leesik a súly néha üvöltök is mellé.

Múltkor kimentem tekerni mert mondták kell aerob edzés is mellett biciklim totálkáros lett.

Gps volt rajta 50 fölött tekertem vele akik látták azt hitték nem vagyok normális gondoltam magamban ha bennetek is ennyi volna ti is szétkapnátok mindent mint a betonkeverő a vaslapátot.

Szóval biciklim csapágyas lett visszafelé már csörgött zörgött csattogott.

2020. aug. 2. 14:18
 2/9 anonim ***** válasza:

heti 1g tesztó nem kevés

vérképet nézel?

2020. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
havi szinten van de ez nem olyan mint a treni annál kell vagy halo oxi bogyóknál talán még a drostanonlone ami olyan lenne.
2020. aug. 2. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

igazából a te tested, a te döntésed

ha neked ez megéri, csak nyugodtan

de tudd hogy jót semmiképpen nem tesz neked egészségügyileg

2020. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Néha elindulgatok európa bajnokságokon szkander erőemelés erősember versenyek mikor melyikre készülök fel.

Igazából akartam normál sportágat is diszkoszvetés gerelyhajítás súlylökés beszéltem is egy edzővel megnézett voltam próbanapom de akkor is tele voltam eldobtam úgy a gerelyt hogy túlrepült a stadionon erre elkezdi ez ok fiam ennyi erőd van de tele vagy mint a tsz ifák mikor lopták a cuccokat vele a platón.

2020. aug. 2. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
És erre te büszke vagy? Önmagadtól egy nulla lennél a szer nélkül. Erre nem kellene a mellkasod verni mert ez inkább szánalmas.
2020. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baxxátok meg, ez egy troll kérdés 😹😹
2020. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere követ zúzni 10 órába, megsiratunk :)
2020. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Összemorzsolnám mint a reggeli kekszet a kakaóba.nem egyesével hanem az egész zacskót egyben porrá örlöm beleöntöm a kakaóba és lehúzom.
2020. aug. 3. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!