Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 28 évesen még tudnék izmot...

28 évesen még tudnék izmot építeni nulláról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet régen edzettem én de csak két kézi súlyzóm volt itthon. De nem fejlődtem és egy idő után feladtam mindig. Azt ettem amit itthon főztek. Biztos nem jól csináltam vagy nem tudom. A nők miatt szeretnék egyébként izmot mert így senkinek sem kellek. És sose lesz feleségem se család sajnos annyira szarul festek igy. Rájöttem az izom építés alapvető egy férfinak anélkül nincs teljes élet. Kár hogy ezt senki nem verte a fejembe fiatalon én meg hülye voltam. Most aztán verhetem a falba azt a hülye fejem. Esetleg érdemes lenne szakértő segítségével edzeni? Mennyibe kerülne??

2020. aug. 6. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem az izom fogja meghatározni, hogy sikeres vagy-e a nőknél vagy sem. Attól hogy izmos vagy még maradhatsz szingli, ahogy rengetegen azok, hiába izmosak.


Egyébként bármely életkorban elkezdheted, és tudsz izmot építeni.

2020. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem persze, régen én is elhittem ezt a dumát a nőkkel kapcsolatban. De már tudom hogy hülyeség. Minél izmosabb ferfiasabb valaki annál nyerobb. Az izom megszepiti a testet és szebbek lesznek vonzóbbak. Meg biztonságban érzi magát a nő. És mivel majdnem mindenki jobb nálam igy senki nem választ ki engem. Mert van jobb. Szóval ezt hagyjuk is így esélyem nincs.
2020. aug. 6. 14:44
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Aha, oké. Eléggé nagy gondok vannak a fejedben, de rendben. De tudod mit? Menj ki az utcára, egy parkba, egy strandra és nézd meg, hogy hány sörhasú vagy csont és bőr pasinak van nője. Jelezném, hogy elég sok olyat fogsz találni. A gondok abban rejlenek, hogy nem tudsz csajozni, és a fejedben elég nagy a gubanc. Attól hogy izmos vagy még nem biztos hogy kellesz akárkinek is. Tudod létezik az intelligencia, csajozó szöveg, stílus és nagyon sok más minden. De ha te azt hiszed hogy azért mert magadra szedsz pár kiló izmot és ettől már azonnal térdelni fognak előtted, akkor rohadt nagyot tévedsz.
2020. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 MadSeal ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva, még tudnál izmot építeni.

Az előzőnek meg igaza van, a legtöbb ember nem hogy nem izmos, de még csak nem is sportol, mégis rengetegen élnek párkapcsolatban. Sőtt, még ha naturál vagy, egy lazább pulcsiban alig látszik valami izom még évek után is.

Nyugodtan kezdj bele, nem azt mondom, de valami komolyabb céllal/érvvel, mert így hamar abba fogod megint hagyni. Még hobbi szinten is nagyobb odafigyelést igényel, mint más sportok. Nem tologathatsz csak úgy edzéseket, fontos a kaja, pihenés stb.

2020. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Mióta nem koxolok sokkal több nőt d ugtam meg, pedig kevesebb az izom rajtam, szóval köze nincs az izomnak hozzá
2020. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

dekaszuszi, érdekes módon a lakberendező topikban azt írtad nem koxolsz xd


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__106179..

2020. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Így is van, már nem, kb 6-7 éve
2020. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Őszintén kíváncsi lennék dekaszuszi felsőtestéről koxos és mostani nem koxos képre, hogy mekkora a különbség.


Dobj ide képet dekaszuszi.

2020. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt kikell érdemelni báttya, amúgy nem olyan rossz a helyzet naturalba sem, huszonpár év edzés nem múlik el nyomtalanul. Hobbi szinten viszont nincs értelme koxolni, magyarra lefordítva, mióta nem állok színpadra nem koxolok, ha egyszer úgy érzem megint itt az ideje akkor majd tolom, de addig minek, van annak az 1-2 millának jobb helye is, amennyibe egy versenyszezon teljes költsége kerül
2020. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul egy deka izmod sincs dekaszuszi csak a nagy arcod.
2020. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!