Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj, ha párnát rakok a derekam...

Baj, ha párnát rakok a derekam alá hasizom gyakorlatok közben?

Figyelt kérdés
Mivel gerincferdülésem van nagy erőfeszítésbe telik egyenesen tartani a hátam és hamarabb fárad el, minthogy dolgozzon a hasizom. Ezért párnát szoktam alá rakni, így valamivel tovább bírja. Próbáltam a decathlon íves háttámaszát is, de az túl magas nekem, úgy nem tudom a magas lábemelést végezni.

2020. aug. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem baj.
2020. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közben pedig nem ártana megerősíteni a hátat is. (Persze csak ha a doki jóváhagyja)
2020. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jácint78 ***** válasza:
hello fiu.. en is ha kemeny talajon edzek puha szek parnat vagy szivacsot teszek a csontosabb testtajjaim ala igy konnyebb kivedeni a kellemetlen felfekveseket... a gerinc ferdules lehet izom egyenetlenseg miatt is ill rossz tartasi szokasbol... gyogytornasznal is kerj edzesi tanacsot... es kedvesen baratagosan kozold hogy szeretnel gyogyulni.. es sportolni...mert elegedettebb leszel magaddal es masokkal szemben... vigyazz a testi epsegedre... 20ok18 vzj
2020. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!