Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy ismerősöm testépítő...

Van egy ismerősöm testépítő csak teremben edz,egy métert sem futott az életében sem padon sem a természetesen a szabadban, Jó az úgy,gondolim azér sokan futnak is az edzéshez,nem?

Figyelt kérdés
Ti futtok sokat?

#Testépítés,
2020. aug. 27. 06:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül futni kell,hanem kardiózni. Növeli az állóképességet, jót tesz a tüdőnek, a szív és érrendszernek. Na meg szálkásító hatása is van.
2020. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 10en éve nem futottam, ellenben ugrálókötelezem, amivel helyben futni is szoktam.
2020. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
a futás gondolatától is rosszul vagyok.
2020. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20 éve nem futottam, már nem is emlékszem hogyan kell.
2020. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
A futás és a testépítés nem igazán passzol össze, mert viszi a combot nagyon.. Ha nem így lenne többen futnának
2020. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én se futok, hanem napi 1-2-3 órát sétálok.
2020. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem szoktam futni inkább biciklizek. Egyébként miért az ismerősöd életével foglalkozol? Mármint ő dolga, hogy mit szeret csinálni, engem is és sokunkat jobban vonzanak a vasak mint a futás. A futás számomra monoton, unalmas.

Legalább sportol és attól hogy nem fut(egyébként biztos futott már életében legalább tesioran gimiben...)még nem kell lenézni, vagy nem is tudom miért írsz ki ilyen hangvételű kérdést róla. Mindenkinek meg kell találnia azt a mozgásformát amit örömmel csinal. Kiváncsi lennék kedves kérdező hogy te vajon mit és mennyit sportolsz?

2020. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Na ma ez a kérdés valahogy meghozta a kedvem, ma ugrókötél helyett futottam, egyben lement 8km, de a végén untam borzasztoan... úgyhogy marad az ugrókötél
2020. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A futás unalmas. Amúgy meg fusson az, akit kergetnek!
2020. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen, én nem Sportolok annyira,annyira csak ,hogy a kondim meglegyen a Motorsporthoz.🤷‍♀️.

Az az ismerősöm aki nem fut,a szomszéd srác 10 éves a gyúrós ismerősöm 25 éves otthagyta a 10 éves kb 100 méteren mikor a kutyus elszökött mentek utánna futva ,hogy megfogják.Lihegett a gyúrós mint a ...

2020. aug. 27. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!