Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testsúly kétszeresével(guggolá...

Testsúly kétszeresével(guggolás, felhúzás)?

Figyelt kérdés
Amikor arról beszélünk, hogy valaki a testsúlya kétszeresével vagy akárhányszorosával guggol, felhúz, akkor a zsírmentes testtömeggel vagy a teljes testtömeggel kell számolni?

2020. szept. 2. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan, hogy zsírmentes testtömeg. Olyan van, hogy testtömeg.
2020. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, régi vágású vagyok, még mindig shop buildert olvasok. Akkor, hogy nevezzem? Zsírmentes tömegként megfelel?
2020. szept. 2. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Meglep, hogy tudsz olvasni de ugyanakkor azt a szót, hogy testsúly nem tudod értelmezni. A testsúly az, amennyit a tested nyom. Tudom lehetne, úgy is, hogy a testsúly az is amikor egyik kezedben egy csirkét fogsz a másikban egy liszteszzsákot, egy léghajó felfelé húz a mérlegről te pedig háttal lovagolsz meg egy orángutánt, de nem ilyen bonyolult.
2020. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, engem is mindig meglep.

Nos, akkor mi a megoldás?

2020. szept. 2. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ennél többet nem tudtam segíteni.
2020. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes testtömegre. A zsírmentes tömeg amúgy is egy körülbelüli dolog.
2020. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljes testtömeg +1
2020. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Tyrannosaurus Kex-nek és a 13:19-kor válaszolónak!!!
2020. szept. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!