Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki követi Tari Ádámot, hogy...

Aki követi Tari Ádámot, hogy tartja azt a formát annyi zabálás mellett naturálban?

Figyelt kérdés
Persze, kaloriaszamolas a lenyeg, de rovid időközönként olyan mértékű zabalasokat csinál, ami mellett elkepzelhetetlen szamomra, hogy olyan format tart naturalban. Persze, ha akar egy kis proviront is szed az ember, máris más a képlet ezen a téren. :D
2020. szept. 4. 20:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hát még ha mást is bevet, pl spiro, anavar, talan tren, vagy egyeb szalkas format elosegito cuccokat.
2020. szept. 4. 20:07
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem natur
2020. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Naturàl, ha néznéd youtubeon, tudnád a választ. Egyébként a nagy zabálások előtt egy napig nem eszik semmit.
2020. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Naturàl, ha néznéd youtubeon, tudnád a választ."


Miért?

2020. szept. 4. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

ha trenbolon menne, sokkal durvábban nézne ki...


TALÁN nyomhat enyhe anavart, vagy tesztot, de lehet hogy szimplán jó a genetikája, ezt miért nem vagytok képesek feldolgozni, hogy mivan ha tényleg naturál? Én sem mondtam biztosra, csak mondom.


Senki az ég világon nem fog elhízni ha havonta van 1 napja amikor zabál.

2020. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igaz, azert irtam a trenren hogy talan. Biztosra en sem mondom hogy cuccozik, csak gyanus. Ha a rengeteg zabalastol eltekintunk, akkor is ott van az, hogy men's physique pro, versenyeket nyert meg, raadasul ezt pont azelott, hogy beinditotta volna az edzo kerrierjet, hpgy fel tudjon mutatni valamit versenyzes téren és ezzel parhuzamosan szepen epitgette a youtube csatornajat is.
2020. szept. 4. 22:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Es erdekes modon, azota nem is versenyzik.
2020. szept. 4. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy natural
2020. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Láttam róla olyan képet, ahol annyira durvának tűnik, hogy 99% a koksz. Mellesleg ha gyengusz anavar megy, se naturál. [link]
2020. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ötös én annyira nem értek hozz, viszont ha valaki azt mondja, hogy naturál és olyan izmos, mint a 2 éve koxoló fizikes, elkezdek kételkedni. :D
2020. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!