Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs változás?

Miért nincs változás?

Figyelt kérdés

7 hónapja edzek és nagyon kevés rajtam a változás. Nyilván van rajtam izom csak az addig nem látszik amíg rá nem feszítek. Hasamon még mindig van háj igaz ez már csak akkor látszik ha leülök. Meg miért nem vagyok szálkás ha 62 kiló és 176 centi vagyok?

Nem eszek semmi édességet se kenyeret viszont nagyon sok húst fogyasztok.

Egy nap háromszor eszek.

18/F



2020. szept. 5. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen edzéstervet csinálsz?
2020. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

"Nem eszek semmi édességet se kenyeret viszont nagyon sok húst fogyasztok."

Látszik nem értesz hozzá, ezért nincs is fejlődés.

2020. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem igazán vagy izmos. Főleg ha van még rajtad felesleg.

Esélyesen az edzésed nem a legjobb.

7 hónap alatt kellene már azért látszódnia valaminek.


Hogyan edzel?

2020. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Heti háromszor edzek első napon tricepsz-mell második nap bicepsz-hát harmadik nap váll-láb. Második válaszolónak szerinted miért írom ki a kérdést? És én nem csak 7 hónapba kezdtem el így enni én mindig így ettem mert szerettem a húst az édességet meg utálom.
2020. szept. 5. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
ICF 2.0-át próbáld ki, attól fejlődni fogsz
2020. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

heti 3 teljes testes edzés, nem kell tiszta kaja, a mennyiségi kaja kell (kezdőknek első körben, mielőtt szét lennék oltva, haladóbb szinten természetesen ez nem teszi meg). A fehérje bevitel legyen rendben, azon túl csak enni kell, hogy legyen kalóriatöbblet. Ha hízékony vagy, akkor ezzel óvatosan azért.


Amit az utolsó írt az egy jó tipp, feltéve, ha helyes gyakorlat kivitelezés rendben van, különben sérülni fogsz. Edzettél már korábban edzővel? Az alapgyakorlatok mennek? Mekkora súllyal? Testsúlyod mennyit változott a 7 hónap alatt?

2020. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
-3 kiló ment le, egykezes súlyzóval 15 kilóval szoktam edzeni francia rúdra 30 kilót rakok gugolni 60 kilóval szoktam mellre igazából csak tárogatással edzek és még nem edzettem edzővel haverral szoktam menni munka után.
2020. szept. 5. 19:02
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

#7

Hát ez elég rossz, meg furcsa is. Van valami baj a lábaddal? A 15-ös egykezes súlyzóhoz és a kb. 42 kilós (rudat is beszámolva) franciarúdhoz képest a 60 kilós guggolás nagyon kevés. Pláne 7 hónap után. Annak valahol a duplája környékén kellene járni.


Több részlet az edzéstervedről? Mert úgy látszik ott is bőven van mit csiszolni.

2020. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
ebből amit leírtál azt mondanám keveset edzel. Nem igazán terheled le az izmokat.
2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Alapgyakorlatokra kell támaszkodni. ezek kezdő számok, 2 hónap után, átmozgató edzéssel tartottam itt. nem rosszból írom ,csak újra kell gondolni, hogy hogyan tovább.
2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!