Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50 kilós lányként mekkora...

50 kilós lányként mekkora súllyal kéne guggolnom (és hasonlók), hogy látványos eredménye legyen? Minimum, maximum?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kondiba járni, tehát a kondigépek kizárva, de van itthon rúd, meg súlyok. Maga a rúd 10 kilós, és még 15 kg súly van tárcsákban, mivel kezdő vagyok, most csak a rúddal csinálom, de majd szeretnék emelni a súlyokon fokozatosan, csak nem tudom, mennyit érdemes. Meg egyáltalán a 10 kg az ér bármit is?


Ezeket szoktam egyébként: guggolás, kitörés és variációi, deadlift, sumo deadlift, hip thrust.



2020. szept. 7. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
esetedben 80-100 kiló már kiemelkedő
2020. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Serena Abweh (keress rá instán) 95kg-val guggol 47kg-san, de ő is a rúddal kezdte.

Kövesd be ha gondolod, súlytárcsákat mindenképpen vegyél, mert ez nem lesz sokáig elég.

2020. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50-100 kg
2020. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rákerestem a lányra, és wow, nagyon ügyes.

De azért azt tisztázzuk, hogy nem akarok testépítő lenni. 😂 Csupán vállalható alakot szeretnék. Mondjuk ezen a képen a jobboldalival NAGYON elégedett lennék, de ennél kissebbel is.

[link]

(Fogalmam sincs, hogy ki van a képen, a neten találtam.)

2020. szept. 8. 07:09
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nyilván, ha egyelőre csak 10 kilót bírsz el, akkor guggolj annyival és van értelme, mert majd később menni fog többel.

Nem kell minimum határt szabni, 10 kilóval való guggolás is többet ér, mintha nem guggolnál.

Az eredmény meg majd jön, ha szépen tudod emelni a súlyt. Nem csak 50 kiló felett.

2020. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Edzel azóta is? Ha igen mennyit fejlődtél és mennyi súlyt használsz? :)
2023. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!