Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzésre elég 2 db...

Otthoni edzésre elég 2 db egykezes, illetve 1 db 160 cm hosszú "2 kezes" rúd?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nagyon precíz összeállítás a "2 db 1 kezes, 1 db francia rúd, 1 db 120 cm-es, 1 db 200 cm-es" lenne.

2020. szept. 13. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatható az egykezes súlya, nincsenek tárcsáid a hosszú rúdhoz, akkor nem igazán.
2020. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húzódzkodó/tolódzkodó állvány nem ártana hozzá... és nyilván egy valag tárcsa sem. Amúgy a többi rúd amiket írtál simán hanyagolhatóak. Francia rúd nagyvonalakban két gyakorlathoz kell. Az állig húzáshoz, ami simán kiváltható, pl military pressel... és a kétkezes bicepszhajlításhoz, ami szintén kiváltható mind az egykezes mind a hosszabb rúddal... A rövidebb egyenes rúd úgyszintén.

Én a karantén alatt visszatértem, sok év után az otthoni edzőtermemhez és azt kell, hogy mondjam nem volt olyan tré. Pedig csak egy húzódzkodó tolódzkodó állványom, egy állítható padom van, a tárcsák az egykezes és a 180as rúdam mellé. Bőven jó volt. A bajom csak az volt vele, mint régen. Hogy untam mint állat itthon egyedül...

2020. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!